Reeks DAMES PROMO 2 B (VDP2-B)

 

TRAINER:
  • Peter Dierickx

PLOEGVERANTWOORDELIJKEN:
  • Walter Erkens

TRAININGEN:
  • Maandag van 19u30 tot 21u30 training in MPC Sint-Franciscus
  • Woensdag van 19u tot 21u in sporthal Jo Baetens

LINK VOLLEYSCORES.BE: Klik hier

TEAM

NRVOORNAAMNAAM
JolienD'Haveloose
1SielHautekeete
11LailaDewever
12MerelRaveydts
13ElsWenseleers
15JolienMuyldermans
16IneVan Cauter
2NeleSloodts
3ElsCarion
4 L28EvyCallebaut
6KaoriCobbaert
7LynnBerckmans
9Helena Mox

Wedstrijden

DATUM UUR THUISPLOEG BEZOEKERS UITSLAG
03/10/2020 16:00 VC LENNIK DAMES B VC FENIKS HAACHT A 3 - 0
10/10/2020 20:30 ZUUN VOLLEYBAL CLUB B VC LENNIK DAMES B 3 - 1
17/10/2020 20:30 VC KNØDDE MEISE A VC LENNIK DAMES B
25/10/2020 18:00 VOLLEY ETERNIT KAPELLE O/D BOS A VC LENNIK DAMES B
07/11/2020 20:30 VC LENNIK DAMES B DAATMET LIEDEKERKE A
14/11/2020 20:00 VBT MACHELEN A VC LENNIK DAMES B
22/11/2020 18:30 WOLVERTEM SPORTING B VC LENNIK DAMES B
28/11/2020 16:30 VC LENNIK DAMES B VOLLEY SCHEPDAAL VZW B
05/12/2020 20:30 VC LENNIK DAMES B RUISBROEK 84 A
09/01/2021 21:00 DAATMET LIEDEKERKE A VC LENNIK DAMES B
16/01/2021 20:30 VC LENNIK DAMES B VC KNØDDE MEISE A
23/01/2021 16:30 VC LENNIK DAMES B ZUUN VOLLEYBAL CLUB B
30/01/2021 17:00 VC FENIKS HAACHT A VC LENNIK DAMES B
06/02/2021 20:30 VC LENNIK DAMES B WOLVERTEM SPORTING C
20/02/2021 20:30 WOLVERTEM SPORTING C VC LENNIK DAMES B
27/02/2021 20:30 VC LENNIK DAMES B VBT MACHELEN A
13/03/2021 20:30 VC LENNIK DAMES B VOLLEY ETERNIT KAPELLE O/D BOS A
20/03/2021 20:30 VC LENNIK DAMES B STERKO KORTENBERG A
27/03/2021 20:30 VC LENNIK DAMES B WOLVERTEM SPORTING B
10/04/2021 20:30 VOLLEY SCHEPDAAL VZW B VC LENNIK DAMES B
17/04/2021 20:00 RUISBROEK 84 A VC LENNIK DAMES B
23/04/2021 21:00 STERKO KORTENBERG A VC LENNIK DAMES B

Rangschikking

# PLOEG WEDSTRIJDEN PUNTEN
1. ZUUN VOLLEYBAL CLUB B 2 6
2. WOLVERTEM SPORTING C 2 5
3. VBT MACHELEN A 2 5
4. VOLLEY SCHEPDAAL VZW B 2 5
5. DAATMET LIEDEKERKE A 2 4
6. VOLLEY ETERNIT KAPELLE O/D BOS A 2 4
7. VC LENNIK DAMES B 2 3
8. VC KNØDDE MEISE A 2 3
9. STERKO KORTENBERG A 2 1
10. WOLVERTEM SPORTING B 2 0
11. VC FENIKS HAACHT A 2 0
12. RUISBROEK 84 A 2 0