RECREATIE – 1STE PROV

TRAINER:

PLOEGVERANTWOORDELIJKEN:
  • Chantal Mertens

TRAININGEN:
  • Dinsdag van 21.00u tot 23.00u in sporthal Jo Baetens

LINK www.vlmbrabant.be: Klik hier

TEAM

NRVOORNAAMNAAM
1SonjaRedant
10IlseNoben
10EviNotaert
11NeleDe Saeger
12VeerleBuyens
14NeleDetobel
15IngeBogaert
16ChantalMertens
3ElsHeymans
4AnMertens
5ElsVanderschueren
6KristienHantson
7SylviePleck

Wedstrijden

DAMES Provinciaal 1

Deze reeks downloaden

Week 1

001woe17/03/2121:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWELENNIK VC DAMES A
002don18/03/2119:15ATTILLADIES 1 DILBEEKGOVOK GOOIK
003woe17/03/2120:30LEVET SCONE D LOTMYKA'S LEUVEN
004vry23/04/2120:30PLAN B LONDERZEELVOLLEY THOR TERVUREN DAM
005vry19/03/2120:30DAWIEZEN SCHEPDAALEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE

Week 2

006din23/03/2121:30LENNIK VC DAMES AEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE
007vry26/03/2120:30VOLLEY THOR TERVUREN DAMDAWIEZEN SCHEPDAAL
008don25/03/2121:25MYKA'S LEUVENPLAN B LONDERZEEL
009don25/03/2120:30GOVOK GOOIKLEVET SCONE D LOT
010woe24/03/2121:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWEATTILLADIES 1 DILBEEK

Week 3

011don08/10/2019:15ATTILLADIES 1 DILBEEKLENNIK VC DAMES A
012woe07/10/2020:30LEVET SCONE D LOTEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE
013PLAN B LONDERZEELGOVOK GOOIK
014vry09/10/2020:30DAWIEZEN SCHEPDAALMYKA'S LEUVEN
015woe07/10/2021:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWEVOLLEY THOR TERVUREN DAM2-320-2519-2525-2226-2408-15

Week 4

016din13/10/2021:30LENNIK VC DAMES AVOLLEY THOR TERVUREN DAM
017don15/10/2021:25MYKA'S LEUVENEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE
018don15/10/2020:30GOVOK GOOIKDAWIEZEN SCHEPDAAL
019woe14/10/2021:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWEPLAN B LONDERZEEL
020don15/10/2019:15ATTILLADIES 1 DILBEEKLEVET SCONE D LOT

Week 5

021woe21/10/2020:30LEVET SCONE D LOTLENNIK VC DAMES A
022vry23/10/2020:30PLAN B LONDERZEELATTILLADIES 1 DILBEEK
023vry23/10/2020:30DAWIEZEN SCHEPDAALEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE
024woe21/10/2021:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWEGOVOK GOOIK
025vry23/10/2020:30VOLLEY THOR TERVUREN DAMMYKA'S LEUVEN

Week 6

026din10/11/2021:30LENNIK VC DAMES AMYKA'S LEUVEN
027don12/11/2020:30GOVOK GOOIKVOLLEY THOR TERVUREN DAM
028woe30/09/2021:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWEEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE3-127-2925-2325-2125-18
029don12/11/2019:15ATTILLADIES 1 DILBEEKDAWIEZEN SCHEPDAAL
030woe11/11/2020:30LEVET SCONE D LOTPLAN B LONDERZEEL

Week 7

031vry20/11/2020:30PLAN B LONDERZEELLENNIK VC DAMES A
032vry20/11/2020:30DAWIEZEN SCHEPDAALLEVET SCONE D LOT
033woe18/11/2021:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWEATTILLADIES 1 DILBEEK
034vry20/11/2020:30VOLLEY THOR TERVUREN DAMEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE
035don19/11/2021:25MYKA'S LEUVENGOVOK GOOIK

Week 8

036din24/11/2021:30LENNIK VC DAMES AGOVOK GOOIK
037woe25/11/2021:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWEMYKA'S LEUVEN
038don26/11/2019:15ATTILLADIES 1 DILBEEKVOLLEY THOR TERVUREN DAM
039woe25/11/2020:30LEVET SCONE D LOTEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE
040vry04/12/2020:30PLAN B LONDERZEELDAWIEZEN SCHEPDAAL

Week 9

041vry04/12/2020:30DAWIEZEN SCHEPDAALLENNIK VC DAMES A
042woe02/12/2021:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWEPLAN B LONDERZEEL
043vry04/12/2020:30VOLLEY THOR TERVUREN DAMLEVET SCONE D LOT
044don03/12/2021:25MYKA'S LEUVENATTILLADIES 1 DILBEEK
045don03/12/2020:30GOVOK GOOIKEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE

Week 10

046din08/12/2021:30LENNIK VC DAMES AEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE
047don10/12/2020:30GOVOK GOOIKATTILLADIES 1 DILBEEK
048don10/12/2021:25MYKA'S LEUVENLEVET SCONE D LOT
049vry11/12/2021:25VOLLEY THOR TERVUREN DAMPLAN B LONDERZEEL
050woe09/12/2021:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWEDAWIEZEN SCHEPDAAL

Week 11

051woe06/01/2121:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWELENNIK VC DAMES A
052vry08/01/2120:30DAWIEZEN SCHEPDAALVOLLEY THOR TERVUREN DAM
053vry18/12/2020:30PLAN B LONDERZEELMYKA'S LEUVEN
054woe06/01/2120:30LEVET SCONE D LOTGOVOK GOOIK
055don07/01/2119:15ATTILLADIES 1 DILBEEKEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE

Week 12

056din12/01/2121:30LENNIK VC DAMES AATTILLADIES 1 DILBEEK
057woe13/01/2121:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWELEVET SCONE D LOT
058don14/01/2120:30GOVOK GOOIKPLAN B LONDERZEEL
059don14/01/2121:25MYKA'S LEUVENDAWIEZEN SCHEPDAAL
060vry15/01/2120:30VOLLEY THOR TERVUREN DAMEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE

Week 13

061vry22/01/2121:25VOLLEY THOR TERVUREN DAMLENNIK VC DAMES A
062woe20/01/2121:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWEMYKA'S LEUVEN
063vry22/01/2120:30DAWIEZEN SCHEPDAALGOVOK GOOIK
064vry26/02/2120:30PLAN B LONDERZEELEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE
065woe20/01/2120:30LEVET SCONE D LOTATTILLADIES 1 DILBEEK

Week 14

066din26/01/2121:30LENNIK VC DAMES ALEVET SCONE D LOT
067don28/01/2119:15ATTILLADIES 1 DILBEEKPLAN B LONDERZEEL
068woe27/01/2121:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWEDAWIEZEN SCHEPDAAL
069don28/01/2120:30GOVOK GOOIKEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE
070don28/01/2121:25MYKA'S LEUVENVOLLEY THOR TERVUREN DAM

Week 15

071don04/02/2121:25MYKA'S LEUVENLENNIK VC DAMES A
072vry05/02/2120:25VOLLEY THOR TERVUREN DAMGOVOK GOOIK
073woe16/12/2021:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWEEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE
074vry05/02/2120:30DAWIEZEN SCHEPDAALATTILLADIES 1 DILBEEK
075vry26/03/2120:30PLAN B LONDERZEELLEVET SCONE D LOT

Week 16

076din23/02/2121:30LENNIK VC DAMES APLAN B LONDERZEEL
077woe24/02/2120:30LEVET SCONE D LOTDAWIEZEN SCHEPDAAL
078don25/02/2119:15ATTILLADIES 1 DILBEEKEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE
079woe24/02/2121:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWEVOLLEY THOR TERVUREN DAM
080don25/02/2120:30GOVOK GOOIKMYKA'S LEUVEN

Week 17

081don04/03/2120:30GOVOK GOOIKLENNIK VC DAMES A
082don04/03/2121:25MYKA'S LEUVENEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE
083vry05/03/2121:25VOLLEY THOR TERVUREN DAMATTILLADIES 1 DILBEEK
084woe03/03/2121:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWELEVET SCONE D LOT
085vry05/03/2120:30DAWIEZEN SCHEPDAALPLAN B LONDERZEEL

Week 18

086din09/03/2121:30LENNIK VC DAMES ADAWIEZEN SCHEPDAAL
087vry12/03/2120:30PLAN B LONDERZEELEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE
088woe10/03/2120:30LEVET SCONE D LOTVOLLEY THOR TERVUREN DAM
089don11/03/2119:15ATTILLADIES 1 DILBEEKMYKA'S LEUVEN
090woe10/03/2121:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWEGOVOK GOOIK

Rangschikking

DAMES Provinciaal 1

Uitslagen afgesloten op 14/10/2020


Uitslagen en rangschikkingen downloaden



Nr Ploegnaam AW W3pt W2pt W1pt GS VS Pt FF
1EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE11003130
2VOLLEY THOR TERVUREN DAM10103220
3EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE20013610
4MYKA'S LEUVEN00000000
5PLAN B LONDERZEEL00000000
6ATTILLADIES 1 DILBEEK00000000
7GOVOK GOOIK00000000
8DAWIEZEN SCHEPDAAL00000000
9LEVET SCONE D LOT00000000
10LENNIK VC DAMES A00000000