RECREATIE – 3DE PROV

 

TRAINER:
  • TBD

PLOEGVERANTWOORDELIJKEN:

    TRAININGEN:

      LINK www.vlmbrabant.be: Klik hier

      Team RECREATIE – 3DE PROV

      NRVOORNAAMNAAM
      01SaraBresseleers
      02SandyBorremans
      03ElsVerlinden
      04NeleMoonens
      05KellyBorremans
      06Bo Devleeschouwer
      09LiesbethSchets
      10MarjoleinBresseleers
      11KellyCasteleyn
      12Els De Rijcke
      14JolienVan Guchte
      15KatrienSchets
      16Ellen Lebegge

      Wedstrijden

      DAMES Provinciaal 3

      Deze reeks downloaden

      Week 1

      001zon22/09/1915:15BORST VOORUIT ST GEN-RODELENNIK VC DAMES B3-125-1825-1124-2625-22
      002woe18/09/1920:15KATASTROFA MEISEKREG LD2 ROTSELAAR3-025-1925-0725-23
      003din17/09/1920:30LADIES BELLINGEN HALLELADY'S MOLLEM VK3-025-1825-1425-15
      004woe06/11/1920:15LAS CHICAS JETTEMISS MOJITOS BRUSSELS1-325-2216-2510-2524-26
      005don19/09/1921:00SLOEBERS BERGVOLLEY OPWIJK D0-308-2519-2523-25
      006maa16/09/1900:00ASPORTAF MERCHTEM

      Week 2

      007din24/09/1920:00KREG LD2 ROTSELAARBORST VOORUIT ST GEN-RODE0-307-2512-2521-25
      008din05/11/1921:15LENNIK VC DAMES BKATASTROFA MEISE0-318-2523-2517-25
      009don26/09/1920:00MISS MOJITOS BRUSSELSLADIES BELLINGEN HALLE3-025-2025-1825-10
      010din24/09/1920:15LADY'S MOLLEM VKLAS CHICAS JETTE1-314-2518-2525-2023-25
      011vry27/09/1920:15SPORTAF MERCHTEMSLOEBERS BERG0-314-2525-2717-25
      012vry27/09/1920:45VOLLEY OPWIJK DA

      Week 3

      013zon03/11/1915:15BORST VOORUIT ST GEN-RODELADY'S MOLLEM VK3-025-1725-1625-19
      014woe02/10/1920:15KATASTROFA MEISEMISS MOJITOS BRUSSELS0-324-2612-2509-25
      015din29/10/1920:30LADIES BELLINGEN HALLEVOLLEY OPWIJK D0-310-2523-2517-25
      016woe02/10/1920:15LAS CHICAS JETTESPORTAF MERCHTEM3-025-1025-0525-19
      017don03/10/1921:00SLOEBERS BERGLENNIK VC DAMES B3-125-1321-2525-2225-20
      018maa30/09/1900:00AKREG LD2 ROTSELAAR

      Week 4

      019don10/10/1920:00MISS MOJITOS BRUSSELSBORST VOORUIT ST GEN-RODE3-025-1725-1625-21
      020din08/10/1920:15LADY'S MOLLEM VKKATASTROFA MEISE1-325-2213-2518-2524-26
      021vry08/11/1920:15SPORTAF MERCHTEMLADIES BELLINGEN HALLE0-322-2518-2509-25
      022vry11/10/1920:45VOLLEY OPWIJK DLAS CHICAS JETTE0-313-2523-2526-28
      023din08/10/1920:00KREG LD2 ROTSELAARSLOEBERS BERG1-327-2513-2514-2519-25
      024din08/10/1921:15LENNIK VC DAMES BA

      Week 5

      025zon20/10/1915:15BORST VOORUIT ST GEN-RODEVOLLEY OPWIJK D1-317-2517-2525-2319-25
      026woe16/10/1920:15KATASTROFA MEISESPORTAF MERCHTEM3-025-2025-2125-14
      027din15/10/1920:30LADIES BELLINGEN HALLELENNIK VC DAMES B3-025-1225-1225-11
      028woe16/10/1920:15LAS CHICAS JETTEKREG LD2 ROTSELAAR3-025-0825-0525-06
      029don17/10/1921:00SLOEBERS BERGLADY'S MOLLEM VK2-325-2217-2520-2525-2108-15
      030maa14/10/1900:00AMISS MOJITOS BRUSSELS

      Week 6

      031vry25/10/1920:15SPORTAF MERCHTEMBORST VOORUIT ST GEN-RODE0-315-2517-2525-27
      032vry25/10/1920:45VOLLEY OPWIJK DKATASTROFA MEISE3-025-2325-1925-21
      033din22/10/1920:00KREG LD2 ROTSELAARLADIES BELLINGEN HALLE0-311-2520-2521-25
      034din22/10/1921:15LENNIK VC DAMES BLAS CHICAS JETTE0-321-2514-2510-25
      035don24/10/1920:00MISS MOJITOS BRUSSELSSLOEBERS BERG3-025-0625-2025-23
      036din22/10/1920:15LADY'S MOLLEM VKA

      Week 7

      037zon02/02/2015:15BORST VOORUIT ST GEN-RODELAS CHICAS JETTE0-319-2515-2523-25
      038woe04/03/2020:15KATASTROFA MEISESLOEBERS BERG3-225-1925-1623-2523-2515-11
      039din12/11/1920:30LADIES BELLINGEN HALLEA
      040din12/11/1921:15LENNIK VC DAMES BMISS MOJITOS BRUSSELS0-311-2516-2510-25
      041don14/11/1920:30KREG LD2 ROTSELAARVOLLEY OPWIJK D0-308-2507-2509-25
      042din12/11/1920:15LADY'S MOLLEM VKSPORTAF MERCHTEM3-122-2525-2025-1425-19

      Week 8

      043don21/11/1921:00SLOEBERS BERGBORST VOORUIT ST GEN-RODE1-315-2521-2526-2425-27
      044maa18/11/1900:00AKATASTROFA MEISE
      045woe20/11/1920:15LAS CHICAS JETTELADIES BELLINGEN HALLE3-025-1125-2025-13
      046vry22/11/1920:45VOLLEY OPWIJK DLENNIK VC DAMES B3-025-1025-0525-12
      047vry22/11/1920:15SPORTAF MERCHTEMKREG LD2 ROTSELAAR3-125-1025-1717-2525-12
      048don21/11/1920:00MISS MOJITOS BRUSSELSLADY'S MOLLEM VK3-125-0924-2625-1125-12

      Week 9

      049zon12/01/2015:15BORST VOORUIT ST GEN-RODEKATASTROFA MEISE3-125-1525-1718-2525-17
      050woe27/11/1920:15LAS CHICAS JETTEA
      051din26/11/1920:30LADIES BELLINGEN HALLESLOEBERS BERG3-125-2225-1816-2525-23
      052din26/11/1921:15LENNIK VC DAMES BKREG LD2 ROTSELAAR3-125-1425-0821-2525-15
      053don28/11/1920:00MISS MOJITOS BRUSSELSSPORTAF MERCHTEM3-025-1425-1225-09
      054din03/03/2020:15LADY'S MOLLEM VKVOLLEY OPWIJK D

      Week 10

      055maa02/12/1900:00ABORST VOORUIT ST GEN-RODE
      056din03/12/1920:30LADIES BELLINGEN HALLEKATASTROFA MEISE0-319-2519-2518-25
      057woe04/12/1920:15LAS CHICAS JETTESLOEBERS BERG3-025-1925-2125-18
      058din03/12/1920:15SPORTAF MERCHTEMLENNIK VC DAMES B3-125-2127-2523-2525-21
      059din03/12/1920:15LADY'S MOLLEM VKKREG LD2 ROTSELAAR3-025-1525-0925-04
      060don05/12/1920:00MISS MOJITOS BRUSSELSVOLLEY OPWIJK D0-322-2520-2514-25

      Week 11

      061zon15/12/1915:15BORST VOORUIT ST GEN-RODELADIES BELLINGEN HALLE
      062woe11/12/1920:15KATASTROFA MEISELAS CHICAS JETTE1-326-2825-2018-2520-25
      063don12/12/1921:00SLOEBERS BERGA
      064din10/12/1921:15LENNIK VC DAMES BLADY'S MOLLEM VK0-326-2814-2511-25
      065vry13/12/1920:45VOLLEY OPWIJK DSPORTAF MERCHTEM3-025-1825-1625-13
      066din10/12/1920:00KREG LD2 ROTSELAARMISS MOJITOS BRUSSELS0-312-2507-2513-25

      Week 12

      067din14/01/2021:15LENNIK VC DAMES BBORST VOORUIT ST GEN-RODE1-325-2016-2508-2518-25
      068din14/01/2020:00KREG LD2 ROTSELAARKATASTROFA MEISE1-319-2525-2011-2515-25
      069din14/01/2020:15LADY'S MOLLEM VKLADIES BELLINGEN HALLE3-027-2525-2225-23
      070don06/02/2020:00MISS MOJITOS BRUSSELSLAS CHICAS JETTE3-125-1922-2525-2025-17
      071vry20/03/2020:45VOLLEY OPWIJK DSLOEBERS BERG
      072vry17/01/2020:15SPORTAF MERCHTEMA

      Week 13

      073zon26/01/2015:15BORST VOORUIT ST GEN-RODEKREG LD2 ROTSELAAR3-025-1325-1225-07
      074woe22/01/2020:15KATASTROFA MEISELENNIK VC DAMES B2-325-2226-2420-2523-2510-15
      075din21/01/2020:30LADIES BELLINGEN HALLEMISS MOJITOS BRUSSELS
      076woe22/01/2020:15LAS CHICAS JETTELADY'S MOLLEM VK3-225-1819-2522-2525-1915-04
      077don19/12/1921:00SLOEBERS BERGSPORTAF MERCHTEM0-324-2620-2517-25
      078maa20/01/2000:00AVOLLEY OPWIJK D

      Week 14

      079din28/01/2020:15LADY'S MOLLEM VKBORST VOORUIT ST GEN-RODE2-321-2525-1625-1921-2503-15
      080don30/01/2020:00MISS MOJITOS BRUSSELSKATASTROFA MEISE3-025-1525-2227-25
      081zon29/03/2015:00VOLLEY OPWIJK DLADIES BELLINGEN HALLE
      082vry31/01/2020:15SPORTAF MERCHTEMLAS CHICAS JETTE
      083din28/01/2021:15LENNIK VC DAMES BSLOEBERS BERG0-320-2519-2520-25
      084din28/01/2020:00KREG LD2 ROTSELAARA

      Week 15

      085zon01/03/2015:15BORST VOORUIT ST GEN-RODEMISS MOJITOS BRUSSELS0-309-2514-2509-25
      086woe05/02/2020:15KATASTROFA MEISELADY'S MOLLEM VK3-125-1718-2525-1525-22
      087din04/02/2020:30LADIES BELLINGEN HALLESPORTAF MERCHTEM0-312-2519-2522-25
      088woe05/02/2020:15LAS CHICAS JETTEVOLLEY OPWIJK D3-125-1823-2525-2025-18
      089don06/02/2021:00SLOEBERS BERGKREG LD2 ROTSELAAR3-025-1125-1325-16
      090maa03/02/2000:00ALENNIK VC DAMES B

      Week 16

      091zon26/04/2018:00VOLLEY OPWIJK DBORST VOORUIT ST GEN-RODE
      092din28/04/2020:00SPORTAF MERCHTEMKATASTROFA MEISE
      093din11/02/2021:15LENNIK VC DAMES BLADIES BELLINGEN HALLE
      094din11/02/2020:00KREG LD2 ROTSELAARLAS CHICAS JETTE0-308-2511-2508-25
      095din11/02/2020:15LADY'S MOLLEM VKSLOEBERS BERG3-125-2125-2323-2525-17
      096don13/02/2020:00MISS MOJITOS BRUSSELSA

      Week 17

      097zon15/03/2015:15BORST VOORUIT ST GEN-RODESPORTAF MERCHTEM
      098woe19/02/2020:15KATASTROFA MEISEVOLLEY OPWIJK D0-314-2509-2510-25
      099din18/02/2020:30LADIES BELLINGEN HALLEKREG LD2 ROTSELAAR
      100woe19/02/2020:15LAS CHICAS JETTELENNIK VC DAMES B
      101don20/02/2021:00SLOEBERS BERGMISS MOJITOS BRUSSELS0-314-2514-2522-25
      102maa17/02/2000:00ALADY'S MOLLEM VK

      Week 18

      103woe11/03/2020:15LAS CHICAS JETTEBORST VOORUIT ST GEN-RODE
      104don12/03/2021:00SLOEBERS BERGKATASTROFA MEISE
      105maa09/03/2000:00ALADIES BELLINGEN HALLE
      106don12/03/2020:00MISS MOJITOS BRUSSELSLENNIK VC DAMES B
      107vry13/03/2020:45VOLLEY OPWIJK DKREG LD2 ROTSELAAR
      108vry13/03/2020:15SPORTAF MERCHTEMLADY'S MOLLEM VK

      Week 19

      109zon22/03/2015:15BORST VOORUIT ST GEN-RODESLOEBERS BERG
      110woe18/03/2020:15KATASTROFA MEISEA
      111din17/03/2020:30LADIES BELLINGEN HALLELAS CHICAS JETTE
      112din17/03/2021:15LENNIK VC DAMES BVOLLEY OPWIJK D
      113din17/03/2020:00KREG LD2 ROTSELAARSPORTAF MERCHTEM
      114din17/03/2020:15LADY'S MOLLEM VKMISS MOJITOS BRUSSELS

      Week 20

      115woe25/03/2020:15KATASTROFA MEISEBORST VOORUIT ST GEN-RODE
      116maa23/03/2000:00ALAS CHICAS JETTE
      117don26/03/2021:00SLOEBERS BERGLADIES BELLINGEN HALLE
      118din24/03/2020:00KREG LD2 ROTSELAARLENNIK VC DAMES B
      119vry27/03/2020:15SPORTAF MERCHTEMMISS MOJITOS BRUSSELS
      120vry27/03/2020:45VOLLEY OPWIJK DLADY'S MOLLEM VK

      Week 21

      121zon05/04/2015:15BORST VOORUIT ST GEN-RODEA
      122woe01/04/2020:15KATASTROFA MEISELADIES BELLINGEN HALLE
      123don02/04/2021:00SLOEBERS BERGLAS CHICAS JETTE
      124din31/03/2021:15LENNIK VC DAMES BSPORTAF MERCHTEM
      125din31/03/2020:00KREG LD2 ROTSELAARLADY'S MOLLEM VK
      126vry03/04/2020:45VOLLEY OPWIJK DMISS MOJITOS BRUSSELS

      Week 22

      127din21/04/2020:30LADIES BELLINGEN HALLEBORST VOORUIT ST GEN-RODE
      128woe22/04/2020:15LAS CHICAS JETTEKATASTROFA MEISE
      129maa20/04/2000:00ASLOEBERS BERG
      130din21/04/2020:15LADY'S MOLLEM VKLENNIK VC DAMES B
      131vry24/04/2020:15SPORTAF MERCHTEMVOLLEY OPWIJK D
      132don23/04/2020:00MISS MOJITOS BRUSSELSKREG LD2 ROTSELAAR

      Rangschikking

      DAMES Provinciaal 3

      Uitslagen afgesloten op 10/03/2020


      Uitslagen en rangschikkingen downloaden



      Nr Ploegnaam AW W3pt W2pt W1pt GS VS Pt FF
      1MISS MOJITOS BRUSSELS141300396390
      2LAS CHICAS JETTE1411103811350
      3VOLLEY OPWIJK D11900287270
      4BORST VOORUIT ST GEN-RODE138102818260
      5KATASTROFA MEISE157112826240
      6LADY'S MOLLEM VK145122628190
      7SLOEBERS BERG155022232170
      8LADIES BELLINGEN HALLE115001519150
      9SPORTAF MERCHTEM124001326120
      10LENNIK VC DAMES B13110103650
      11KREG LD2 ROTSELAAR1400044200