RECREATIE – 1STE PROV

TRAINER:
  • TBD

PLOEGVERANTWOORDELIJKEN:

    TRAININGEN:

      LINK www.vlmbrabant.be: Klik hier

      TEAM

      NRVOORNAAMNAAM
      01SonjaRedant
      03ElsHeymans
      04AnMertens
      05ElsVanderschueren
      06KristienHantson
      07SylviePleck
      09LiesDesamblanx
      10IlseNoben
      11NeleDe Saeger
      12VeerleBuyens
      14NeleDetobel
      15IngeBogaert
      16ChantalMertens

      Wedstrijden

      DAMES Provinciaal 1

      Deze reeks downloaden

      Week 1

      001woe18/09/1921:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWELENNIK VC DAMES A0-320-2519-2520-25
      002woe18/09/1921:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWEVOLLEY THOR TERVUREN DAM1-315-2523-2525-2107-25
      003don19/09/1919:15ATTILLADIES 1 DILBEEKGOVOK GOOIK3-124-2625-2025-2125-22
      004woe18/09/1920:45LEVET SCONE D LOTMYKA'S LEUVEN1-323-2525-1722-2524-26
      005don19/09/1920:30VOLLEYKRIEBELS SCHEPDAALDAWIEZEN SCHEPDAAL0-316-2502-2510-25
      006woe18/09/1919:30ZENNEBLOK D I EPPEGEMPLAN B LONDERZEEL1-318-2525-2024-2618-25

      Week 2

      007vry27/09/1920:30VOLLEY THOR TERVUREN DAMEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE3-125-2223-2525-1825-20
      008din24/09/1921:30LENNIK VC DAMES AEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE3-025-0025-0025-00
      009don26/09/1921:25MYKA'S LEUVENATTILLADIES 1 DILBEEK3-225-1917-2525-2018-2515-07
      010don26/09/1920:30GOVOK GOOIKLEVET SCONE D LOT3-122-2525-1725-1625-19
      011vry08/11/1920:30PLAN B LONDERZEELVOLLEYKRIEBELS SCHEPDAAL3-025-1425-2125-08
      012vry13/09/1920:30DAWIEZEN SCHEPDAALZENNEBLOK D I EPPEGEM3-025-0925-2025-18

      Week 3

      013woe02/10/1921:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWEGOVOK GOOIK3-125-1811-2525-2025-21
      014woe02/10/1921:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWEMYKA'S LEUVEN0-314-2518-2519-25
      015don03/10/1919:15ATTILLADIES 1 DILBEEKDAWIEZEN SCHEPDAAL0-317-2516-2511-25
      016woe02/10/1920:45LEVET SCONE D LOTPLAN B LONDERZEEL3-229-2713-2525-2221-2515-13
      017don05/03/2020:30VOLLEYKRIEBELS SCHEPDAALLENNIK VC DAMES A
      018woe02/10/1919:30ZENNEBLOK D I EPPEGEMVOLLEY THOR TERVUREN DAM0-322-2517-2514-25

      Week 4

      019don10/10/1921:25MYKA'S LEUVENEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE3-125-2322-2525-1425-18
      020don10/10/1920:30GOVOK GOOIKEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE3-025-2225-2025-23
      021vry11/10/1920:30PLAN B LONDERZEELATTILLADIES 1 DILBEEK3-125-2213-2525-2325-22
      022vry11/10/1920:30DAWIEZEN SCHEPDAALLEVET SCONE D LOT0-322-2523-2520-25
      023vry11/10/1920:30VOLLEY THOR TERVUREN DAMVOLLEYKRIEBELS SCHEPDAAL3-025-1525-0725-12
      024din08/10/1921:30LENNIK VC DAMES AZENNEBLOK D I EPPEGEM3-125-1225-1422-2525-20

      Week 5

      025woe16/10/1921:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWEDAWIEZEN SCHEPDAAL1-325-2321-2518-2523-25
      026woe16/10/1921:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWEPLAN B LONDERZEEL1-325-1521-2515-2518-25
      027don17/10/1919:15ATTILLADIES 1 DILBEEKLENNIK VC DAMES A2-312-2525-0825-2215-2511-15
      028woe16/10/1920:45LEVET SCONE D LOTVOLLEY THOR TERVUREN DAM3-025-1425-2025-13
      029don17/10/1920:30VOLLEYKRIEBELS SCHEPDAALGOVOK GOOIK0-315-2513-2521-25
      030woe16/10/1920:15ZENNEBLOK D I EPPEGEMMYKA'S LEUVEN0-311-2514-2516-25

      Week 6

      031vry28/02/2020:30PLAN B LONDERZEELEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE
      032vry25/10/1920:30DAWIEZEN SCHEPDAALEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE3-025-1625-1925-16
      033vry25/10/1920:30VOLLEY THOR TERVUREN DAMATTILLADIES 1 DILBEEK0-320-2521-2522-25
      034din22/10/1921:30LENNIK VC DAMES ALEVET SCONE D LOT3-125-2012-2525-2025-23
      035don24/10/1921:25MYKA'S LEUVENVOLLEYKRIEBELS SCHEPDAAL3-025-1325-2325-10
      036don24/10/1920:30GOVOK GOOIKZENNEBLOK D I EPPEGEM3-025-2325-2027-25

      Week 7

      037woe13/11/1921:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWELEVET SCONE D LOT1-325-1419-2507-2519-25
      038woe18/12/1921:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWEVOLLEYKRIEBELS SCHEPDAAL3-025-1625-1226-24
      039don30/04/2019:15ATTILLADIES 1 DILBEEKZENNEBLOK D I EPPEGEM
      040din12/11/1921:30LENNIK VC DAMES AMYKA'S LEUVEN3-125-2016-2525-1925-18
      041vry15/11/1921:30VOLLEY THOR TERVUREN DAMDAWIEZEN SCHEPDAAL0-306-2522-2519-25
      042don14/11/1920:30GOVOK GOOIKPLAN B LONDERZEEL0-322-2521-2515-25

      Week 8

      043don21/11/1920:30VOLLEYKRIEBELS SCHEPDAALEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE0-320-2514-2521-25
      044don07/11/1920:15ZENNEBLOK D I EPPEGEMEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE2-325-2215-2521-2525-1413-15
      045woe20/11/1920:45LEVET SCONE D LOTATTILLADIES 1 DILBEEK3-025-2025-1025-16
      046vry22/11/1920:30DAWIEZEN SCHEPDAALLENNIK VC DAMES A3-025-2125-1225-12
      047vry22/11/1920:30PLAN B LONDERZEELVOLLEY THOR TERVUREN DAM1-325-1617-2514-2522-25
      048don05/03/2021:25MYKA'S LEUVENGOVOK GOOIK

      Week 9

      049woe11/09/1921:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWEEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE3-225-2115-2521-2525-2318-16
      050woe27/11/1920:45LEVET SCONE D LOTZENNEBLOK D I EPPEGEM3-025-1825-2127-25
      051don28/11/1919:15ATTILLADIES 1 DILBEEKVOLLEYKRIEBELS SCHEPDAAL3-125-2225-1224-2625-09
      052din26/11/1921:30LENNIK VC DAMES AVOLLEY THOR TERVUREN DAM0-319-2516-2512-25
      053don28/11/1921:25MYKA'S LEUVENPLAN B LONDERZEEL3-125-1527-2925-2325-20
      054don28/11/1920:30GOVOK GOOIKDAWIEZEN SCHEPDAAL1-312-2525-1918-2518-25

      Week 10

      055don05/12/1920:15ZENNEBLOK D I EPPEGEMEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE3-125-1918-2525-1725-14
      056don05/12/1919:15ATTILLADIES 1 DILBEEKEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE3-123-2525-1825-1925-10
      057woe04/12/1920:45LEVET SCONE D LOTVOLLEYKRIEBELS SCHEPDAAL3-125-0523-2525-1225-05
      058vry06/12/1920:30PLAN B LONDERZEELLENNIK VC DAMES A3-025-0725-1825-20
      059don05/12/1920:30GOVOK GOOIKVOLLEY THOR TERVUREN DAM0-315-2524-2614-25
      060don05/12/1921:25MYKA'S LEUVENDAWIEZEN SCHEPDAAL3-123-2525-1725-1825-21

      Week 11

      061woe11/12/1921:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWEATTILLADIES 1 DILBEEK1-323-2525-2017-2518-25
      062woe11/12/1921:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWELEVET SCONE D LOT1-325-2024-2619-2520-25
      063don12/12/1920:30VOLLEYKRIEBELS SCHEPDAALZENNEBLOK D I EPPEGEM2-325-2015-2525-2022-2511-15
      064din10/12/1921:30LENNIK VC DAMES AGOVOK GOOIK3-122-2525-1525-1825-11
      065vry13/12/1920:30DAWIEZEN SCHEPDAALPLAN B LONDERZEEL3-125-1521-2525-2325-21
      066vry13/12/1921:30VOLLEY THOR TERVUREN DAMMYKA'S LEUVEN1-315-2525-1819-2518-25

      Week 12

      067din14/01/2021:30LENNIK VC DAMES AEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE3-126-2425-1324-2625-17
      068vry17/01/2020:30VOLLEY THOR TERVUREN DAMEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE1-316-2525-2311-2518-25
      069don16/01/2020:30GOVOK GOOIKATTILLADIES 1 DILBEEK2-325-2016-2525-1713-2513-15
      070don16/01/2021:25MYKA'S LEUVENLEVET SCONE D LOT3-025-2325-1725-17
      071vry17/01/2020:30DAWIEZEN SCHEPDAALVOLLEYKRIEBELS SCHEPDAAL3-025-1025-1525-17
      072vry17/01/2020:30PLAN B LONDERZEELZENNEBLOK D I EPPEGEM3-225-2220-2525-2016-2515-13

      Week 13

      073woe22/01/2021:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWEVOLLEY THOR TERVUREN DAM3-225-1720-2524-2625-1915-08
      074woe22/01/2021:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWELENNIK VC DAMES A3-025-2225-2125-22
      075don23/01/2019:15ATTILLADIES 1 DILBEEKMYKA'S LEUVEN3-025-1925-2025-19
      076woe22/01/2020:45LEVET SCONE D LOTGOVOK GOOIK1-325-2120-2521-2510-25
      077don23/01/2020:30VOLLEYKRIEBELS SCHEPDAALPLAN B LONDERZEEL0-315-2514-2517-25
      078woe22/01/2019:30ZENNEBLOK D I EPPEGEMDAWIEZEN SCHEPDAAL1-318-2525-1019-2522-25

      Week 14

      079don30/01/2020:30GOVOK GOOIKEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE3-025-1525-1925-15
      080don30/01/2021:25MYKA'S LEUVENEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE3-025-1925-1325-14
      081vry31/01/2020:30DAWIEZEN SCHEPDAALATTILLADIES 1 DILBEEK
      082PLAN B LONDERZEELLEVET SCONE D LOT
      083din28/01/2021:30LENNIK VC DAMES AVOLLEYKRIEBELS SCHEPDAAL3-025-1025-1925-13
      084vry31/01/2020:30VOLLEY THOR TERVUREN DAMZENNEBLOK D I EPPEGEM3-025-1225-1425-18

      Week 15

      085woe05/02/2021:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWEMYKA'S LEUVEN
      086woe12/02/2021:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWEGOVOK GOOIK3-225-1918-2525-2221-2515-10
      087don05/03/2019:15ATTILLADIES 1 DILBEEKPLAN B LONDERZEEL
      088woe05/02/2020:45LEVET SCONE D LOTDAWIEZEN SCHEPDAAL2-321-2524-2625-2025-2215-17
      089don06/02/2020:30VOLLEYKRIEBELS SCHEPDAALVOLLEY THOR TERVUREN DAM1-323-2525-1918-2521-25
      090woe05/02/2019:30ZENNEBLOK D I EPPEGEMLENNIK VC DAMES A3-223-2525-1625-1120-2515-08

      Week 16

      091vry14/02/2020:30DAWIEZEN SCHEPDAALEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE3-025-1426-2425-16
      092vry14/02/2020:30PLAN B LONDERZEELEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE0-317-2524-2624-26
      093din28/04/2021:30LENNIK VC DAMES AATTILLADIES 1 DILBEEK
      094woe12/02/2019:30VOLLEY THOR TERVUREN DAMLEVET SCONE D LOT3-125-1720-2525-1625-06
      095don13/02/2020:30GOVOK GOOIKVOLLEYKRIEBELS SCHEPDAAL3-028-2625-2325-18
      096don13/02/2021:25MYKA'S LEUVENZENNEBLOK D I EPPEGEM

      Week 17

      097woe19/02/2021:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWEPLAN B LONDERZEEL
      098woe19/02/2021:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWEDAWIEZEN SCHEPDAAL0-310-2517-2520-25
      099don20/02/2019:15ATTILLADIES 1 DILBEEKVOLLEY THOR TERVUREN DAM0-310-2521-2520-25
      100woe19/02/2020:45LEVET SCONE D LOTLENNIK VC DAMES A
      101don20/02/2020:30VOLLEYKRIEBELS SCHEPDAALMYKA'S LEUVEN1-308-2525-2021-2519-25
      102woe19/02/2019:30ZENNEBLOK D I EPPEGEMGOVOK GOOIK

      Week 18

      103woe11/03/2020:45LEVET SCONE D LOTEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE
      104don12/03/2020:30VOLLEYKRIEBELS SCHEPDAALEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE
      105woe11/03/2019:30ZENNEBLOK D I EPPEGEMATTILLADIES 1 DILBEEK
      106don12/03/2021:25MYKA'S LEUVENLENNIK VC DAMES A
      107vry10/01/2020:30DAWIEZEN SCHEPDAALVOLLEY THOR TERVUREN DAM3-F25-0025-0025-00
      108vry13/03/2020:30PLAN B LONDERZEELGOVOK GOOIK

      Week 19

      109woe18/03/2021:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWEVOLLEYKRIEBELS SCHEPDAAL
      110woe18/03/2021:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWEZENNEBLOK D I EPPEGEM
      111don19/03/2019:15ATTILLADIES 1 DILBEEKLEVET SCONE D LOT
      112din17/03/2021:30LENNIK VC DAMES ADAWIEZEN SCHEPDAAL
      113woe18/03/2019:15VOLLEY THOR TERVUREN DAMPLAN B LONDERZEEL
      114don19/03/2020:30GOVOK GOOIKMYKA'S LEUVEN

      Week 20

      115woe08/01/2021:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWEEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE0-322-2520-2513-25
      116woe04/03/2020:15ZENNEBLOK D I EPPEGEMLEVET SCONE D LOT
      117don26/03/2020:30VOLLEYKRIEBELS SCHEPDAALATTILLADIES 1 DILBEEK
      118woe25/03/2019:30VOLLEY THOR TERVUREN DAMLENNIK VC DAMES A
      119vry27/03/2020:30PLAN B LONDERZEELMYKA'S LEUVEN
      120vry27/03/2020:30DAWIEZEN SCHEPDAALGOVOK GOOIK

      Week 21

      121woe01/04/2021:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWEZENNEBLOK D I EPPEGEM
      122woe01/04/2021:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWEATTILLADIES 1 DILBEEK
      123don02/04/2020:30VOLLEYKRIEBELS SCHEPDAALLEVET SCONE D LOT
      124din31/03/2021:30LENNIK VC DAMES APLAN B LONDERZEEL
      125vry03/04/2021:30VOLLEY THOR TERVUREN DAMGOVOK GOOIK
      126vry03/04/2020:30DAWIEZEN SCHEPDAALMYKA'S LEUVEN

      Week 22

      127don23/04/2019:15ATTILLADIES 1 DILBEEKEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE
      128woe22/04/2020:45LEVET SCONE D LOTEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE
      129woe08/01/2020:15ZENNEBLOK D I EPPEGEMVOLLEYKRIEBELS SCHEPDAAL3-122-2525-0925-1625-19
      130don23/04/2020:30GOVOK GOOIKLENNIK VC DAMES A
      131vry24/04/2020:30PLAN B LONDERZEELDAWIEZEN SCHEPDAAL
      132don23/04/2021:25MYKA'S LEUVENVOLLEY THOR TERVUREN DAM

      Rangschikking

      DAMES Provinciaal 1

      Uitslagen afgesloten op 25/02/2020


      Uitslagen en rangschikkingen downloaden



      Nr Ploegnaam AW W3pt W2pt W1pt GS VS Pt FF
      1DAWIEZEN SCHEPDAAL1714104612440
      2MYKA'S LEUVEN1411103714350
      3VOLLEY THOR TERVUREN DAM1811013726331
      4LENNIK VC DAMES A148112922270
      5PLAN B LONDERZEEL137112920240
      6LEVET SCONE D LOT157113126240
      7GOVOK GOOIK157022926230
      8ATTILLADIES 1 DILBEEK136122624220
      9EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE184212441170
      10EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE153202235130
      11ZENNEBLOK D I EPPEGEM152221939120
      12VOLLEYKRIEBELS SCHEPDAAL1700175110