Reeks 1ste Divisie Dames B (D1B)

TRAINER:
  • Hans Vanhaecke (Hoofdcoach)
  • Bert Meganck (scouting en sportief verantw.)

PLOEGVERANTWOORDELIJKEN:
  • Gerda Suply
  • Gilberte De Dobbeleer
  • Henri Pleck

TRAININGEN:
  • Dinsdag: 19u tot 21u in sporthal Jo Baetens
  • Donderdag: 20u tot 22u in sporthal Jo Baetens

LINK VOLLEYSCORES.BE: Klik hier

TEAM

NRVOORNAAMNAAM
01BoHellinckx
02KirstenDe Keukeleire
03AnnaFieremans
04JanaVaeremans
05TessaVanhuylenbroeck
06FleurNiels
07L17SarahVanhuylenbroeck
09LynnLeemans
10Lotte Van den Ouweland
11AnamariaPopa
12L18Marie Debacker
13EllenWenseleers
14MarieGeerts
15LudwineDe Schuyteneer

Wedstrijden

DATUM UUR THUISPLOEG BEZOEKERS UITSLAG
29/09/2019 18:00 D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE VC LENNIK DAMES A 1 - 3
05/10/2019 20:30 VC LENNIK DAMES A VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS 3 - 2
13/10/2019 18:00 VC TESLA LINT VC LENNIK DAMES A 3 - 2
19/10/2019 20:30 VC LENNIK DAMES A BIDAVO BISSEGEM 3 - 1
03/11/2019 18:00 MEVOC MEERBEKE VC LENNIK DAMES A 0 - 3
09/11/2019 20:30 VC LENNIK DAMES A NIDAK NIEUWKERKEN 3 - 2
16/11/2019 20:30 VC LENNIK DAMES A AVANTI AALTER 3 - 2
01/12/2019 18:00 VC OUDEGEM B VC LENNIK DAMES A
07/12/2019 20:30 MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN VC LENNIK DAMES A
14/12/2019 20:30 VC LENNIK DAMES A VC HEBO BORSBEKE-HERZELE
21/12/2019 20:00 DAVOLO LOPPEM VC LENNIK DAMES A
18/01/2020 20:30 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS VC LENNIK DAMES A
25/01/2020 20:30 VC LENNIK DAMES A VC TESLA LINT
09/02/2020 18:00 BIDAVO BISSEGEM VC LENNIK DAMES A
15/02/2020 20:30 VC LENNIK DAMES A D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE
22/02/2020 20:30 VC LENNIK DAMES A MEVOC MEERBEKE
01/03/2020 18:00 NIDAK NIEUWKERKEN VC LENNIK DAMES A
14/03/2020 20:30 AVANTI AALTER VC LENNIK DAMES A
21/03/2020 20:30 VC LENNIK DAMES A VC OUDEGEM B
28/03/2020 20:30 VC LENNIK DAMES A MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
18/04/2020 20:30 VC HEBO BORSBEKE-HERZELE VC LENNIK DAMES A
25/04/2020 20:30 VC LENNIK DAMES A DAVOLO LOPPEM

Rangschikking

# PLOEG WEDSTRIJDEN PUNTEN
1. VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS 7 19
2. VC TESLA LINT 7 17
3. VC LENNIK DAMES A 7 16
4. DAVOLO LOPPEM 7 12
5. BIDAVO BISSEGEM 7 11
6. VC OUDEGEM B 7 11
7. NIDAK NIEUWKERKEN 6 10
8. AVANTI AALTER 7 10
9. VC HEBO BORSBEKE-HERZELE 7 9
10. MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN 7 6
11. MEVOC MEERBEKE 7 3
12. D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE 8 2