Reeks 2de Provinciale Vrouwen B (2PVB)

 

TRAINER:
  • Chris Pannis
  • Wim Cornelis

PLOEGVERANTWOORDELIJKEN:
  • Magda Van Cutsem
  • Stephane Sloodts
  • Walter Erkens

TRAININGEN:
  • Woensdag: 19u tot 21u in sporthal Jo Baetens
  • Maandag: 19u tot 21u in sporthal MPC Sint-Franciscus

LINK VOLLEYSCORES.BE: Klik hier

TEAM

NRVOORNAAMNAAM
01SielHautekeete
02NeleSloodts
03ElsCarion
04 L28EvyCallebaut
06KaoriCobbaert
07LynnBerckmans
09HelenaMox
10EviNotaert
11LailaDewever
12MerelRaveydts
13ElsWenseleers
15JolienMuyldermans
16IneVan Cauter

Wedstrijden

DATUM UUR THUISPLOEG BEZOEKERS UITSLAG
28/09/2019 20:30 VC LENNIK DAMES B VCV LEEFDAAL-BERTEM A 3 - 0
06/10/2019 18:30 WOLVERTEM SPORTING B VC LENNIK DAMES B 0 - 3
12/10/2019 20:30 VC LENNIK DAMES B RUISBROEK 84 A 3 - 2
26/10/2019 17:00 VC LENNIK DAMES B VBT MACHELEN A 3 - 0
02/11/2019 20:30 VC LENNIK DAMES B VC KNØDDE MEISE A 3 - 0
09/11/2019 20:00 VOLLEY BELLINGEN HALLE VC LENNIK DAMES B 0 - 3
24/11/2019 18:00 VOLLEY OPWIJK VC LENNIK DAMES B 0 - 3
30/11/2019 20:30 DAATMET LIEDEKERKE VC LENNIK DAMES B 1 - 3
07/12/2019 20:30 VC LENNIK DAMES B WOLVERTEM SPORTING A 2 - 3
13/12/2019 21:00 ZUUN VOLLEYBAL CLUB B VC LENNIK DAMES B 3 - 2
18/01/2020 20:30 VC LENNIK DAMES B WOLVERTEM SPORTING B 3 - 0
25/01/2020 20:30 RUISBROEK 84 A VC LENNIK DAMES B 0 - 3
02/02/2020 18:00 VCV LEEFDAAL-BERTEM A VC LENNIK DAMES B 0 - 3
08/02/2020 20:30 VC LENNIK DAMES B VOLLEY OPWIJK 3 - 0
15/02/2020 20:30 VC KNØDDE MEISE A VC LENNIK DAMES B 0 - 3
29/02/2020 20:30 VC LENNIK DAMES B VOLLEY BELLINGEN HALLE
07/03/2020 20:30 VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS A VC LENNIK DAMES B
14/03/2020 20:30 VC LENNIK DAMES B VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS A
21/03/2020 15:30 VC LENNIK DAMES B DAATMET LIEDEKERKE
28/03/2020 20:30 WOLVERTEM SPORTING A VC LENNIK DAMES B
18/04/2020 20:30 VC LENNIK DAMES B ZUUN VOLLEYBAL CLUB B
25/04/2020 16:00 VBT MACHELEN A VC LENNIK DAMES B

Rangschikking

# PLOEG WEDSTRIJDEN PUNTEN
1. WOLVERTEM SPORTING A 17 48
2. VC LENNIK DAMES B 15 40
3. ZUUN VOLLEYBAL CLUB B 15 35
4. VBT MACHELEN A 16 33
5. VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS A 14 31
6. RUISBROEK 84 A 16 26
7. VCV LEEFDAAL-BERTEM A 15 22
8. DAATMET LIEDEKERKE 15 19
9. WOLVERTEM SPORTING B 15 12
10. VC KNØDDE MEISE A 17 8
11. VOLLEY BELLINGEN HALLE 15 4
12. VOLLEY OPWIJK 16 1