RECREATIE – 3DE PROV

TRAINER:
  • TBD

PLOEGVERANTWOORDELIJKEN:

    TRAININGEN:
    • Dinsdag: 21u tot 23u in sporthal Jo Baetens
    • Eerste training: in onderling overleg

    LINK www.vlmbrabant.be: Klik hier

    Team RECREATIE – 3DE PROV

    NRVOORNAAMNAAM
    1SaraBresseleers
    2SandyBorremans
    3ElsVerlinden
    4NeleMoonens
    5KellyBorremans
    6Bo Devleeschouwer
    9LiesbethSchets
    10MarjoleinBresseleers
    11KellyCasteleyn
    12Els De Rijcke
    14JolienVan Guchte
    15KatrienSchets
    16Ellen Lebegge

    Wedstrijden

    DAMES Provinciaal 3

    Deze reeks downloaden

    Week 1

    001vry21/09/1820:15SPORTAF MERCHTEMBORST VOORUIT ST GEN-RODE3-120-2525-1625-1726-24
    002din18/09/1820:30LADY'S MOLLEM VKLAS CHICAS JETTE3-025-1925-1325-17
    003din06/11/1820:30R 84 RECREA RUISBROEKKATASTROFA MEISE3-026-2426-2426-24
    004din18/09/1821:15LENNIK VC DAMES BVOLLEY OPWIJK D3-225-1423-2525-2221-2515-06
    005don20/09/1821:00SLOEBERS BERGSLOEFKE WOLVERTEM0-315-2518-2523-25
    006din18/09/1820:15KREG LD2 ROTSELAARA

    Week 2

    007woe26/09/1820:15LAS CHICAS JETTESPORTAF MERCHTEM3-025-2225-2225-23
    008zon31/03/1915:15BORST VOORUIT ST GEN-RODELADY'S MOLLEM VK
    009zon30/09/1817:00VOLLEY OPWIJK DR 84 RECREA RUISBROEK1-325-1621-2509-2515-25
    010woe26/09/1820:15KATASTROFA MEISELENNIK VC DAMES B3-217-2524-2625-1825-2015-12
    011maa24/09/1800:00ASLOEBERS BERG
    012zat29/09/1817:15SLOEFKE WOLVERTEMKREG LD2 ROTSELAAR3-025-0625-0825-11

    Week 3

    013vry05/10/1820:15SPORTAF MERCHTEMKATASTROFA MEISE0-321-2513-2523-25
    014din02/10/1820:30LADY'S MOLLEM VKVOLLEY OPWIJK D2-325-1919-2513-2525-1506-15
    015din09/10/1820:30R 84 RECREA RUISBROEKSLOEFKE WOLVERTEM3-223-2525-1825-1716-2515-12
    016din02/10/1821:15LENNIK VC DAMES BA
    017don04/10/1821:00SLOEBERS BERGBORST VOORUIT ST GEN-RODE3-025-1425-2325-19
    018din02/10/1820:15KREG LD2 ROTSELAARLAS CHICAS JETTE0-310-2509-2504-25

    Week 4

    019zon14/10/1817:00VOLLEY OPWIJK DSPORTAF MERCHTEM1-318-2525-1411-2516-25
    020woe10/10/1820:15KATASTROFA MEISELADY'S MOLLEM VK3-025-2125-1025-22
    021maa08/10/1800:00AR 84 RECREA RUISBROEK
    022zat29/12/1817:15SLOEFKE WOLVERTEMLENNIK VC DAMES B3-025-1725-0825-12
    023woe10/10/1820:15LAS CHICAS JETTESLOEBERS BERG3-125-1016-2525-2125-14
    024zon09/12/1815:15BORST VOORUIT ST GEN-RODEKREG LD2 ROTSELAAR3-025-0625-1025-06

    Week 5

    025vry19/10/1820:15SPORTAF MERCHTEMSLOEFKE WOLVERTEM1-316-2525-1515-2525-27
    026din16/10/1820:30LADY'S MOLLEM VKA
    027din16/10/1820:30R 84 RECREA RUISBROEKBORST VOORUIT ST GEN-RODE3-025-1025-2125-14
    028din16/10/1821:15LENNIK VC DAMES BLAS CHICAS JETTE0-314-2518-2511-25
    029don18/10/1821:00SLOEBERS BERGKATASTROFA MEISE3-225-1121-2515-2525-1918-16
    030din16/10/1820:15KREG LD2 ROTSELAARVOLLEY OPWIJK D0-306-2508-2514-25

    Week 6

    031maa22/10/1800:00ASPORTAF MERCHTEM
    032zat17/11/1817:15SLOEFKE WOLVERTEMLADY'S MOLLEM VK3-025-2326-2425-14
    033woe24/10/1820:15LAS CHICAS JETTER 84 RECREA RUISBROEK1-320-2518-2525-2118-25
    034zon28/10/1815:15BORST VOORUIT ST GEN-RODELENNIK VC DAMES B3-219-2525-2015-2525-2015-11
    035zon28/10/1817:00VOLLEY OPWIJK DSLOEBERS BERG3-025-2125-1825-17
    036woe13/02/1920:15KATASTROFA MEISEKREG LD2 ROTSELAAR3-025-1225-1625-11

    Week 7

    037vry16/11/1820:15SPORTAF MERCHTEMLENNIK VC DAMES B1-317-2525-2125-2718-25
    038din13/11/1820:30LADY'S MOLLEM VKSLOEBERS BERG1-325-1913-2522-2514-25
    039din13/11/1820:30R 84 RECREA RUISBROEKKREG LD2 ROTSELAAR3-025-1025-0725-10
    040zon28/04/1915:15BORST VOORUIT ST GEN-RODEVOLLEY OPWIJK D
    041woe14/11/1820:15LAS CHICAS JETTESLOEFKE WOLVERTEM3-219-2518-2525-1425-2215-06
    042woe14/11/1820:15KATASTROFA MEISEA

    Week 8

    043don22/11/1821:00SLOEBERS BERGSPORTAF MERCHTEM3-125-2728-2625-2325-21
    044din20/11/1820:15KREG LD2 ROTSELAARLADY'S MOLLEM VK0-310-2521-2508-25
    045din20/11/1821:15LENNIK VC DAMES BR 84 RECREA RUISBROEK0-326-2825-2723-25
    046zat24/11/1817:15SLOEFKE WOLVERTEMBORST VOORUIT ST GEN-RODE3-025-1926-2425-21
    047maa19/11/1800:00ALAS CHICAS JETTE
    048vry29/03/1921:15VOLLEY OPWIJK DKATASTROFA MEISE

    Week 9

    049vry08/03/1920:15SPORTAF MERCHTEMLADY'S MOLLEM VK2-325-2221-2511-2525-1915-17
    050din27/11/1821:15LENNIK VC DAMES BKREG LD2 ROTSELAAR3-025-1325-1225-05
    051din27/11/1820:30R 84 RECREA RUISBROEKSLOEBERS BERG3-226-2425-1920-2517-2515-12
    052zon02/12/1815:15BORST VOORUIT ST GEN-RODELAS CHICAS JETTE0-313-2515-2520-25
    053zon02/12/1817:00VOLLEY OPWIJK DA
    054woe28/11/1820:15KATASTROFA MEISESLOEFKE WOLVERTEM3-025-2225-2025-13

    Week 10

    055din04/12/1820:15KREG LD2 ROTSELAARSPORTAF MERCHTEM0-315-2506-2509-25
    056din04/12/1820:30R 84 RECREA RUISBROEKLADY'S MOLLEM VK3-025-1825-2325-20
    057din04/12/1821:15LENNIK VC DAMES BSLOEBERS BERG2-325-2121-2518-2525-1903-15
    058maa03/12/1800:00ABORST VOORUIT ST GEN-RODE
    059woe13/03/1920:15KATASTROFA MEISELAS CHICAS JETTE3-025-2225-2025-14
    060zat08/12/1819:00VOLLEY OPWIJK DSLOEFKE WOLVERTEM2-325-2016-2525-0415-2513-15

    Week 11

    061vry14/12/1820:15SPORTAF MERCHTEMR 84 RECREA RUISBROEK2-321-2525-2221-2525-2213-15
    062din11/12/1820:30LADY'S MOLLEM VKLENNIK VC DAMES B3-026-2425-1725-16
    063don14/03/1921:00SLOEBERS BERGKREG LD2 ROTSELAAR3-025-1525-1225-11
    064zon24/03/1915:15BORST VOORUIT ST GEN-RODEKATASTROFA MEISE
    065zat15/12/1817:15SLOEFKE WOLVERTEMA
    066woe12/12/1820:15LAS CHICAS JETTEVOLLEY OPWIJK D3-125-2021-2525-2225-17

    Week 12

    067zon17/03/1915:15BORST VOORUIT ST GEN-RODESPORTAF MERCHTEM3-025-1425-1825-21
    068woe19/12/1820:15LAS CHICAS JETTELADY'S MOLLEM VK3-025-2325-1425-16
    069woe19/12/1820:15KATASTROFA MEISER 84 RECREA RUISBROEK1-323-2525-2223-2512-25
    070zat22/12/1819:00VOLLEY OPWIJK DLENNIK VC DAMES B
    071zat22/12/1817:15SLOEFKE WOLVERTEMSLOEBERS BERG2-321-2525-1925-2224-2610-15
    072maa17/12/1800:00AKREG LD2 ROTSELAAR

    Week 13

    073vry11/01/1920:15SPORTAF MERCHTEMLAS CHICAS JETTE
    074din08/01/1920:30LADY'S MOLLEM VKBORST VOORUIT ST GEN-RODE1-325-1908-2506-2514-25
    075din08/01/1920:30R 84 RECREA RUISBROEKVOLLEY OPWIJK D3-025-1928-2625-20
    076din02/04/1921:15LENNIK VC DAMES BKATASTROFA MEISE
    077don10/01/1921:00SLOEBERS BERGA
    078din08/01/1920:15KREG LD2 ROTSELAARSLOEFKE WOLVERTEM0-314-2509-2513-25

    Week 14

    079woe16/01/1920:15KATASTROFA MEISESPORTAF MERCHTEM3-025-1725-1725-17
    080zon20/01/1917:00VOLLEY OPWIJK DLADY'S MOLLEM VK
    081zat19/01/1917:15SLOEFKE WOLVERTEMR 84 RECREA RUISBROEK0-320-2520-2520-25
    082maa14/01/1900:00ALENNIK VC DAMES B
    083zon20/01/1915:15BORST VOORUIT ST GEN-RODESLOEBERS BERG0-317-2523-2515-25
    084woe16/01/1920:15LAS CHICAS JETTEKREG LD2 ROTSELAAR3-025-1425-0925-23

    Week 15

    085vry25/01/1920:15SPORTAF MERCHTEMVOLLEY OPWIJK D3-025-2225-1425-13
    086din22/01/1920:30LADY'S MOLLEM VKKATASTROFA MEISE0-313-2517-2511-25
    087din22/01/1920:30R 84 RECREA RUISBROEKA
    088din05/03/1921:15LENNIK VC DAMES BSLOEFKE WOLVERTEM0-318-2519-2511-25
    089don24/01/1921:00SLOEBERS BERGLAS CHICAS JETTE0-316-2515-2517-25
    090din02/04/1920:15KREG LD2 ROTSELAARBORST VOORUIT ST GEN-RODE

    Week 16

    091zat02/02/1917:15SLOEFKE WOLVERTEMSPORTAF MERCHTEM3-121-2525-1725-1725-12
    092maa28/01/1900:00ALADY'S MOLLEM VK
    093zon03/02/1915:15BORST VOORUIT ST GEN-RODER 84 RECREA RUISBROEK1-315-2519-2525-2313-25
    094woe30/01/1920:15LAS CHICAS JETTELENNIK VC DAMES B3-120-2525-2325-1425-11
    095woe30/01/1920:15KATASTROFA MEISESLOEBERS BERG3-115-2525-1525-2225-22
    096zat27/04/1919:00VOLLEY OPWIJK DKREG LD2 ROTSELAAR

    Week 17

    097vry08/02/1920:15SPORTAF MERCHTEMA
    098din05/02/1920:30LADY'S MOLLEM VKSLOEFKE WOLVERTEM0-322-2513-2520-25
    099din12/03/1920:30R 84 RECREA RUISBROEKLAS CHICAS JETTE3-025-1825-0825-14
    100din05/02/1921:15LENNIK VC DAMES BBORST VOORUIT ST GEN-RODE0-322-2509-2525-27
    101don07/02/1921:00SLOEBERS BERGVOLLEY OPWIJK D3-025-1327-2525-13
    102din05/02/1920:15KREG LD2 ROTSELAARKATASTROFA MEISE0-304-2506-2511-25

    Week 18

    103din12/02/1921:15LENNIK VC DAMES BSPORTAF MERCHTEM3-122-2525-1625-0625-14
    104don14/02/1921:00SLOEBERS BERGLADY'S MOLLEM VK2-325-2322-2525-1921-2511-15
    105din12/02/1920:15KREG LD2 ROTSELAARR 84 RECREA RUISBROEK0-304-2506-2506-25
    106zon17/02/1917:00VOLLEY OPWIJK DBORST VOORUIT ST GEN-RODE1-303-2518-2525-1119-25
    107zat16/02/1917:15SLOEFKE WOLVERTEMLAS CHICAS JETTE3-226-2425-2121-2519-2515-08
    108maa11/02/1900:00AKATASTROFA MEISE

    Week 19

    109vry22/02/1920:15SPORTAF MERCHTEMSLOEBERS BERG2-325-1325-2120-2518-2507-15
    110din19/02/1920:30LADY'S MOLLEM VKKREG LD2 ROTSELAAR3-025-0525-1725-06
    111din19/02/1920:30R 84 RECREA RUISBROEKLENNIK VC DAMES B3-025-1025-2325-11
    112zon10/03/1915:15BORST VOORUIT ST GEN-RODESLOEFKE WOLVERTEM0-324-2622-2510-25
    113woe20/02/1920:15LAS CHICAS JETTEA
    114woe20/02/1920:15KATASTROFA MEISEVOLLEY OPWIJK D3-125-0923-2525-1525-17

    Week 20

    115din12/03/1920:30LADY'S MOLLEM VKSPORTAF MERCHTEM2-325-1613-2525-2225-2712-15
    116din26/02/1920:15KREG LD2 ROTSELAARLENNIK VC DAMES B0-309-2517-2518-25
    117don28/02/1921:00SLOEBERS BERGR 84 RECREA RUISBROEK0-310-2523-2517-25
    118woe27/02/1920:15LAS CHICAS JETTEBORST VOORUIT ST GEN-RODE3-125-1020-2525-1225-20
    119maa25/02/1900:00AVOLLEY OPWIJK D
    120zat20/04/1917:15SLOEFKE WOLVERTEMKATASTROFA MEISE

    Week 21

    121vry22/03/1920:15SPORTAF MERCHTEMKREG LD2 ROTSELAAR
    122din19/03/1920:30LADY'S MOLLEM VKR 84 RECREA RUISBROEK
    123don25/10/1821:00SLOEBERS BERGLENNIK VC DAMES B3-025-1425-1525-16
    124zon24/03/1915:15BORST VOORUIT ST GEN-RODEA
    125woe20/03/1920:15LAS CHICAS JETTEKATASTROFA MEISE
    126zat23/03/1917:15SLOEFKE WOLVERTEMVOLLEY OPWIJK D

    Week 22

    127din26/03/1920:30R 84 RECREA RUISBROEKSPORTAF MERCHTEM
    128din26/03/1921:15LENNIK VC DAMES BLADY'S MOLLEM VK
    129din26/03/1920:15KREG LD2 ROTSELAARSLOEBERS BERG
    130woe27/03/1920:15KATASTROFA MEISEBORST VOORUIT ST GEN-RODE
    131maa25/03/1900:00ASLOEFKE WOLVERTEM
    132zon31/03/1917:00VOLLEY OPWIJK DLAS CHICAS JETTE

    Rangschikking

    DAMES Provinciaal 3

    Uitslagen afgesloten op 19/03/2019


    Uitslagen en rangschikkingen downloaden



    Nr Ploegnaam AW W3pt W2pt W1pt GS VS Pt FF
    1R 84 RECREA RUISBROEK1815305410510
    2SLOEFKE WOLVERTEM1811234521400
    3LAS CHICAS JETTE1711113921360
    4KATASTROFA MEISE1410113613330
    5SLOEBERS BERG197423934310
    6LADY'S MOLLEM VK164222434180
    7BORST VOORUIT ST GEN-RODE155102131170
    8SPORTAF MERCHTEM174132640170
    9LENNIK VC DAMES B174132240170
    10VOLLEY OPWIJK D132121832100
    11KREG LD2 ROTSELAAR1600004800