RECREATIE – 1STE PROV

TRAINER:
  • TBD

PLOEGVERANTWOORDELIJKEN:

    TRAININGEN:
    • Dinsdag: 21u tot 23u in sporthal Jo Baetens
    • Eerste training: in onderling overleg

    LINK www.vlmbrabant.be: Klik hier

    Team RECREATIE – 1STE PROV

    NRVOORNAAMNAAM
    1SonjaRedant
    3ElsHeymans
    4AnMertens
    5ElsVanderschueren
    6KristienHantson
    7SylviePleck
    9LiesDesamblanx
    10IlseNoben
    11NeleDe Saeger
    12VeerleBuyens
    14NeleDetobel
    15IngeBogaert
    16ChantalMertens

    Wedstrijden

    DAMES Provinciaal 1

    Deze reeks downloaden

    Week 1

    001woe19/09/1821:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWEATTILLADIES 1 DILBEEK
    002woe19/09/1821:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWEDAWIEZEN SCHEPDAAL
    003vry21/09/1820:30PLAN B LONDERZEELLEVET SCONE D LOT
    004LENNIK VC DAMES AGOVOK GOOIK
    005don20/09/1821:25MYKA'S LEUVENSPLIT 99 LONDERZEEL
    006woe19/09/1821:15VOLLEY DIEGEM SPORTZENNEBLOK D I EPPEGEM

    Week 2

    007vry28/09/1820:30DAWIEZEN SCHEPDAALEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE
    008don27/09/1819:15ATTILLADIES 1 DILBEEKEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE
    009don27/09/1820:30GOVOK GOOIKPLAN B LONDERZEEL
    010woe26/09/1820:45LEVET SCONE D LOTLENNIK VC DAMES A
    011zat29/09/1815:15ZENNEBLOK D I EPPEGEMMYKA'S LEUVEN
    012don27/09/1820:30SPLIT 99 LONDERZEELVOLLEY DIEGEM SPORT

    Week 3

    013woe03/10/1821:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWELEVET SCONE D LOT
    014woe03/10/1821:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWEGOVOK GOOIK
    015vry05/10/1820:30PLAN B LONDERZEELSPLIT 99 LONDERZEEL
    016din02/10/1821:30LENNIK VC DAMES AZENNEBLOK D I EPPEGEM
    017don04/10/1821:25MYKA'S LEUVENATTILLADIES 1 DILBEEK
    018woe03/10/1821:15VOLLEY DIEGEM SPORTDAWIEZEN SCHEPDAAL

    Week 4

    019don11/10/1820:30GOVOK GOOIKEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE
    020woe10/10/1820:45LEVET SCONE D LOTEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE
    021zat13/10/1815:15ZENNEBLOK D I EPPEGEMPLAN B LONDERZEEL
    022don11/10/1820:30SPLIT 99 LONDERZEELLENNIK VC DAMES A
    023vry12/10/1820:30DAWIEZEN SCHEPDAALMYKA'S LEUVEN
    024don11/10/1819:15ATTILLADIES 1 DILBEEKVOLLEY DIEGEM SPORT

    Week 5

    025woe17/10/1821:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWESPLIT 99 LONDERZEEL
    026woe17/10/1821:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWEZENNEBLOK D I EPPEGEM
    027vry19/10/1820:30PLAN B LONDERZEELATTILLADIES 1 DILBEEK
    028din16/10/1821:30LENNIK VC DAMES ADAWIEZEN SCHEPDAAL
    029don18/10/1821:25MYKA'S LEUVENLEVET SCONE D LOT
    030woe17/10/1821:15VOLLEY DIEGEM SPORTGOVOK GOOIK

    Week 6

    031zat27/10/1815:15ZENNEBLOK D I EPPEGEMEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE
    032don25/10/1820:30SPLIT 99 LONDERZEELEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE
    033vry26/10/1820:30DAWIEZEN SCHEPDAALPLAN B LONDERZEEL
    034don25/10/1819:15ATTILLADIES 1 DILBEEKLENNIK VC DAMES A
    035don25/10/1820:30GOVOK GOOIKMYKA'S LEUVEN
    036woe24/10/1820:45LEVET SCONE D LOTVOLLEY DIEGEM SPORT

    Week 7

    037woe14/11/1821:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWELENNIK VC DAMES A
    038woe14/11/1821:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWEMYKA'S LEUVEN
    039vry16/11/1820:30PLAN B LONDERZEELVOLLEY DIEGEM SPORT
    040don15/11/1819:15ATTILLADIES 1 DILBEEKGOVOK GOOIK
    041vry16/11/1820:30DAWIEZEN SCHEPDAALSPLIT 99 LONDERZEEL
    042woe14/11/1820:45LEVET SCONE D LOTZENNEBLOK D I EPPEGEM

    Week 8

    043don22/11/1821:25MYKA'S LEUVENEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE
    044woe30/01/1921:15VOLLEY DIEGEM SPORTEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE
    045din20/11/1821:30LENNIK VC DAMES APLAN B LONDERZEEL
    046don22/11/1820:30SPLIT 99 LONDERZEELATTILLADIES 1 DILBEEK
    047zat24/11/1815:15ZENNEBLOK D I EPPEGEMDAWIEZEN SCHEPDAAL
    048don22/11/1820:30GOVOK GOOIKLEVET SCONE D LOT

    Week 9

    049woe12/09/1821:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWEEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE
    050din27/11/1821:30LENNIK VC DAMES AVOLLEY DIEGEM SPORT
    051vry30/11/1820:30PLAN B LONDERZEELMYKA'S LEUVEN
    052don29/11/1819:15ATTILLADIES 1 DILBEEKDAWIEZEN SCHEPDAAL
    053don29/11/1820:30GOVOK GOOIKZENNEBLOK D I EPPEGEM
    054woe28/11/1820:45LEVET SCONE D LOTSPLIT 99 LONDERZEEL

    Week 10

    055woe05/12/1821:15VOLLEY DIEGEM SPORTEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE
    056vry14/12/1820:30PLAN B LONDERZEELEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE
    057din04/12/1821:30LENNIK VC DAMES AMYKA'S LEUVEN
    058zat08/12/1815:15ZENNEBLOK D I EPPEGEMATTILLADIES 1 DILBEEK
    059woe05/12/1820:45LEVET SCONE D LOTDAWIEZEN SCHEPDAAL
    060don06/12/1820:30GOVOK GOOIKSPLIT 99 LONDERZEEL

    Week 11

    061woe12/12/1821:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWEPLAN B LONDERZEEL
    062woe12/12/1821:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWELENNIK VC DAMES A
    063don13/12/1821:25MYKA'S LEUVENVOLLEY DIEGEM SPORT
    064don13/12/1819:15ATTILLADIES 1 DILBEEKLEVET SCONE D LOT
    065don13/12/1820:30SPLIT 99 LONDERZEELZENNEBLOK D I EPPEGEM
    066vry14/12/1820:30DAWIEZEN SCHEPDAALGOVOK GOOIK

    Week 12

    067don20/12/1819:15ATTILLADIES 1 DILBEEKEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE
    068vry21/12/1820:30DAWIEZEN SCHEPDAALEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE
    069woe19/12/1820:45LEVET SCONE D LOTPLAN B LONDERZEEL
    070don20/12/1820:30GOVOK GOOIKLENNIK VC DAMES A
    071don20/12/1820:30SPLIT 99 LONDERZEELMYKA'S LEUVEN
    072zat22/12/1815:15ZENNEBLOK D I EPPEGEMVOLLEY DIEGEM SPORT

    Week 13

    073woe09/01/1921:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWEDAWIEZEN SCHEPDAAL
    074woe09/01/1921:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWEATTILLADIES 1 DILBEEK
    075vry11/01/1920:30PLAN B LONDERZEELGOVOK GOOIK
    076din08/01/1921:30LENNIK VC DAMES ALEVET SCONE D LOT
    077don10/01/1921:25MYKA'S LEUVENZENNEBLOK D I EPPEGEM
    078woe09/01/1921:15VOLLEY DIEGEM SPORTSPLIT 99 LONDERZEEL

    Week 14

    079woe16/01/1920:45LEVET SCONE D LOTEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE
    080don17/01/1920:30GOVOK GOOIKEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE
    081don17/01/1920:30SPLIT 99 LONDERZEELPLAN B LONDERZEEL
    082zat19/01/1915:15ZENNEBLOK D I EPPEGEMLENNIK VC DAMES A
    083don17/01/1919:15ATTILLADIES 1 DILBEEKMYKA'S LEUVEN
    084vry18/01/1920:30DAWIEZEN SCHEPDAALVOLLEY DIEGEM SPORT

    Week 15

    085woe23/01/1921:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWEGOVOK GOOIK
    086woe23/01/1921:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWELEVET SCONE D LOT
    087vry25/01/1920:30PLAN B LONDERZEELZENNEBLOK D I EPPEGEM
    088din22/01/1921:30LENNIK VC DAMES ASPLIT 99 LONDERZEEL
    089don24/01/1921:25MYKA'S LEUVENDAWIEZEN SCHEPDAAL
    090woe23/01/1921:15VOLLEY DIEGEM SPORTATTILLADIES 1 DILBEEK

    Week 16

    091don31/01/1920:30SPLIT 99 LONDERZEELEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE
    092zat02/02/1915:15ZENNEBLOK D I EPPEGEMEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE
    093don31/01/1919:15ATTILLADIES 1 DILBEEKPLAN B LONDERZEEL
    094vry01/02/1920:30DAWIEZEN SCHEPDAALLENNIK VC DAMES A
    095woe30/01/1920:45LEVET SCONE D LOTMYKA'S LEUVEN
    096don31/01/1920:30GOVOK GOOIKVOLLEY DIEGEM SPORT

    Week 17

    097woe06/02/1921:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWEZENNEBLOK D I EPPEGEM
    098woe06/02/1921:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWESPLIT 99 LONDERZEEL
    099vry08/02/1920:30PLAN B LONDERZEELDAWIEZEN SCHEPDAAL
    100din05/02/1921:30LENNIK VC DAMES AATTILLADIES 1 DILBEEK
    101don07/02/1921:25MYKA'S LEUVENGOVOK GOOIK
    102woe06/02/1921:15VOLLEY DIEGEM SPORTLEVET SCONE D LOT

    Week 18

    103din12/02/1921:30LENNIK VC DAMES AEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE
    104don14/02/1921:25MYKA'S LEUVENEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE
    105woe13/02/1921:15VOLLEY DIEGEM SPORTPLAN B LONDERZEEL
    106don14/02/1920:30GOVOK GOOIKATTILLADIES 1 DILBEEK
    107don14/02/1920:30SPLIT 99 LONDERZEELDAWIEZEN SCHEPDAAL
    108zat16/02/1915:15ZENNEBLOK D I EPPEGEMLEVET SCONE D LOT

    Week 19

    109woe20/02/1921:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWEMYKA'S LEUVEN
    110woe20/02/1921:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWEVOLLEY DIEGEM SPORT
    111vry22/02/1920:30PLAN B LONDERZEELLENNIK VC DAMES A
    112don21/02/1919:15ATTILLADIES 1 DILBEEKSPLIT 99 LONDERZEEL
    113vry22/02/1920:30DAWIEZEN SCHEPDAALZENNEBLOK D I EPPEGEM
    114woe20/02/1920:45LEVET SCONE D LOTGOVOK GOOIK

    Week 20

    115woe02/01/1921:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWEEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE
    116woe27/02/1921:15VOLLEY DIEGEM SPORTLENNIK VC DAMES A
    117don28/02/1921:25MYKA'S LEUVENPLAN B LONDERZEEL
    118vry01/03/1920:30DAWIEZEN SCHEPDAALATTILLADIES 1 DILBEEK
    119zat02/03/1915:15ZENNEBLOK D I EPPEGEMGOVOK GOOIK
    120don28/02/1920:30SPLIT 99 LONDERZEELLEVET SCONE D LOT

    Week 21

    121woe20/03/1921:00EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWEVOLLEY DIEGEM SPORT
    122woe20/03/1921:00EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWEPLAN B LONDERZEEL
    123don21/03/1921:25MYKA'S LEUVENLENNIK VC DAMES A
    124don21/03/1919:15ATTILLADIES 1 DILBEEKZENNEBLOK D I EPPEGEM
    125vry22/03/1920:30DAWIEZEN SCHEPDAALLEVET SCONE D LOT
    126don21/03/1920:30SPLIT 99 LONDERZEELGOVOK GOOIK

    Week 22

    127vry29/03/1920:30PLAN B LONDERZEELEUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE
    128din26/03/1921:30LENNIK VC DAMES AEUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE
    129woe27/03/1921:15VOLLEY DIEGEM SPORTMYKA'S LEUVEN
    130woe27/03/1920:45LEVET SCONE D LOTATTILLADIES 1 DILBEEK
    131zat30/03/1915:15ZENNEBLOK D I EPPEGEMSPLIT 99 LONDERZEEL
    132don28/03/1920:30GOVOK GOOIKDAWIEZEN SCHEPDAAL

    Rangschikking

    DAMES Provinciaal 1

    Uitslagen afgesloten op


    Uitslagen en rangschikkingen downloaden



    Nr Ploegnaam AW W3pt W2pt W1pt GS VS Pt FF
    1SPLIT 99 LONDERZEEL00000000
    2GOVOK GOOIK00000000
    3LEVET SCONE D LOT00000000
    4LENNIK VC DAMES A00000000
    5MYKA'S LEUVEN00000000
    6ZENNEBLOK D I EPPEGEM00000000
    7EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE00000000
    8PLAN B LONDERZEEL00000000
    9DAWIEZEN SCHEPDAAL00000000
    10ATTILLADIES 1 DILBEEK00000000
    11EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE00000000
    12VOLLEY DIEGEM SPORT00000000
    VC Lennik Dames
    Right Menu Icon