DIVISIE

TRAINER:
  • Hans Vanhaecke
  • Bert Meganck (Assistent)

PLOEGVERANTWOORDELIJKEN:
  • Gilberte De Dobbeleer
  • Henri Pleck
  • Gerda Suply

TRAININGEN:
  • Dinsdag: 19u tot 21u in sporthal Jo Baetens
  • Donderdag: 20u tot 22u in sporthal Jo Baetens

LINK VOLLEYSCORES.BE: Klik hier

Team DIVISIE

NRVOORNAAMNAAM
1BoHellinckx
2Laurine Heyrman
3AnnaFieremans
4JanaVaeremans
5TessaVanhuylenbroeck
7L17SarahVanhuylenbroeck
9LynnLeemans
10Lotte Van den Ouweland
11ManonMichiels
12L18Marie Debacker
13EllenWenseleers
14Ilse Noben
15LudwineDe Schuyteneer

Wedstrijden

DATUM UUR THUISPLOEG BEZOEKERS UITSLAG
15/09/2018 20:30 VC LENNIK DAMES VOLMAR EKEREN 3 - 1
22/09/2018 20:00 DAVOLO LOPPEM VC LENNIK DAMES 3 - 1
29/09/2018 20:30 VC LENNIK DAMES KRUIKENBURG TERNAT 3 - 0
06/10/2018 20:00 BOVOC BOUWEL VC LENNIK DAMES 1 - 3
27/10/2018 20:30 VC LENNIK DAMES VLAMVO VLAMERTINGE 3 - 1
04/11/2018 15:00 VKt TORHOUT B VC LENNIK DAMES 0 - 3
11/11/2018 19:00 ASTERIX AVO BEVEREN B VC LENNIK DAMES 0 - 3
17/11/2018 20:30 VC LENNIK DAMES VC PANDA'S LOKEREN 3 - 1
01/12/2018 20:30 VC WIVO WINGENE VC LENNIK DAMES 1 - 3
08/12/2018 20:30 VC LENNIK DAMES MAVOC-MECHELEN 3 - 0
15/12/2018 20:30 VC LENNIK DAMES LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN 3 - 0
22/12/2018 17:00 VOLMAR EKEREN VC LENNIK DAMES 3 - 2
12/01/2019 20:30 VC LENNIK DAMES DAVOLO LOPPEM 3 - 0
19/01/2019 20:30 KRUIKENBURG TERNAT VC LENNIK DAMES 1 - 3
26/01/2019 20:30 VC LENNIK DAMES BOVOC BOUWEL 3 - 1
02/02/2019 20:00 VLAMVO VLAMERTINGE VC LENNIK DAMES 3 - 1
16/02/2019 20:30 VC LENNIK DAMES VKt TORHOUT B 3 - 0
23/02/2019 20:30 VC LENNIK DAMES ASTERIX AVO BEVEREN B 3 - 0
16/03/2019 20:30 VC PANDA'S LOKEREN VC LENNIK DAMES 1 - 3
23/03/2019 20:30 VC LENNIK DAMES VC WIVO WINGENE 3 - 1
30/03/2019 20:00 MAVOC-MECHELEN VC LENNIK DAMES
06/04/2019 20:30 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN VC LENNIK DAMES

Rangschikking

# PLOEG WEDSTRIJDEN PUNTEN
1. VC LENNIK DAMES 20 52
2. DAVOLO LOPPEM 20 45
3. LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN 20 42
4. VC WIVO WINGENE 20 34
5. MAVOC-MECHELEN 20 33
6. VLAMVO VLAMERTINGE 20 32
7. BOVOC BOUWEL 20 30
8. VKt TORHOUT B 20 23
9. KRUIKENBURG TERNAT 20 23
10. VC PANDA'S LOKEREN 20 18
11. VOLMAR EKEREN 20 15
12. ASTERIX AVO BEVEREN B 20 13