RECREATIE – 3DE PROV

TRAINER:
  • Els Vanderschueren

PLOEGVERANTWOORDELIJKEN:
  • Chantal Mertens

TRAININGEN:
  • Dinsdag van 21u tot 23u in sporthal Jo Baetens
  • (afwisselend met recreatie I)

LINK www.vlmbrabant.be: Klik hier

Team RECREATIE – 3DE PROV

NRVOORNAAMNAAM
1SaraBresseleers
2SandyBorremans
3ElsVerlinden
4NeleMoonens
5KellyBorremans
9LiesbethSchets
10MarjoleinBresseleers
11KellyCasteleyn
12Els De Rijcke
13LiesDe Boelpaep
14JolienVan Guchte
15KatrienSchets
4Ellen Lebegge
6Bo Devleeschouwer

Wedstrijden

Rangschikking

DAMES Provinciaal 3

Uitslagen afgesloten op 16/05/2018


Uitslagen en rangschikkingen downloaden



Nr Ploegnaam AW W3pt W2pt W1pt GS VS Pt FF
1VOLLE GAS MACHELEN2115215424500
2SET-UP AMORAS TERNAT2213405528470
3SLOEFKE WOLVERTEM2113135226440
4SLOEBERS BERG2211314836400
5R 84 RECREA RUISBROEK2210164740380
6ZENNEBLOK D II EPPEGEM229344539370
7KATASTROFA MEISE218524539360
8LADY'S MOLLEM VK228234044292
9VOLLEY OPWIJK D217333843291
10SPORTAF MERCHTEM223202156130
11LENNIK VC DAMES B222232760130
12DE VOLLESKES LOT223022259110