DIVISIE

TRAINER:

    PLOEGVERANTWOORDELIJKEN:
    • Gilberte De Dobbeleer
    • Henri Pleck
    • Gerda Suply

    TRAININGEN:
    • Dinsdag van 19u tot 21u in Sporthal Jo Baetens
    • Donderdag van 21u tot 23u in Sporthal Jo Baetens

    LINK VOLLEYSCORES.BE: Klik hier

    Team DIVISIE

    NRVOORNAAMNAAM
    1BoHellinckx
    2Elodie Devos
    3EvchenVan De Velde
    4JanaVaeremans
    5FienMeerschman
    9Laurine Heyrman
    10LailaDe Wever
    11EmilyDe Vleeschhauwer
    13EllenWenseleers
    14LauraHeyman
    15/17LEllaBert
    16LizeSeghers

    Wedstrijden

    DATUM UUR THUISPLOEG BEZOEKERS UITSLAG
    16/09/2017 20:30 VC LENNIK DAMES NIDAK NIEUWKERKEN 1 - 3
    23/09/2017 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT VC LENNIK DAMES 3 - 0
    30/09/2017 20:30 VC LENNIK DAMES BEVO BEOBANK ROESELARE A 0 - 3
    14/10/2017 20:00 KONINKLIJKE MORTSEL VC VC LENNIK DAMES 3 - 0
    21/10/2017 20:30 VC LENNIK DAMES VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS 0 - 3
    28/10/2017 20:00 MEVOC MEERBEKE VC LENNIK DAMES 1 - 3
    12/11/2017 18:00 VC OUDEGEM B VC LENNIK DAMES 3 - 1
    18/11/2017 20:30 VC LENNIK DAMES HERMES VOLLEY OOSTENDE B 1 - 3
    03/12/2017 18:00 VDK GENT DAMES B VC LENNIK DAMES 3 - 1
    09/12/2017 20:30 VC LENNIK DAMES VC HEBO BORSBEKE-HERZELE 0 - 3
    16/12/2017 20:30 AVANTI AALTER VC LENNIK DAMES 3 - 0
    14/01/2018 18:00 NIDAK NIEUWKERKEN VC LENNIK DAMES 3 - 0
    20/01/2018 20:30 VC LENNIK DAMES ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT 0 - 3
    27/01/2018 20:30 BEVO BEOBANK ROESELARE A VC LENNIK DAMES 3 - 0
    24/02/2018 20:30 VC LENNIK DAMES MEVOC MEERBEKE 0 - 3
    03/03/2018 20:30 VC LENNIK DAMES KONINKLIJKE MORTSEL VC 3 - 1
    10/03/2018 20:30 VC LENNIK DAMES VC OUDEGEM B 2 - 3
    17/03/2018 17:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE B VC LENNIK DAMES 3 - 1
    24/03/2018 20:30 VC LENNIK DAMES VDK GENT DAMES B 2 - 3
    07/04/2018 20:30 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS VC LENNIK DAMES 2 - 3
    14/04/2018 20:30 VC HEBO BORSBEKE-HERZELE VC LENNIK DAMES 3 - 0
    21/04/2018 20:30 VC LENNIK DAMES AVANTI AALTER 0 - 3

    Rangschikking

    # PLOEG WEDSTRIJDEN PUNTEN
    1. BEVO BEOBANK ROESELARE A 22 57
    2. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT 22 54
    3. VDK GENT DAMES B 22 35
    4. VC HEBO BORSBEKE-HERZELE 22 35
    5. HERMES VOLLEY OOSTENDE B 22 34
    6. AVANTI AALTER 22 34
    7. KONINKLIJKE MORTSEL VC 22 34
    8. VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS 22 32
    9. NIDAK NIEUWKERKEN 22 32
    10. VC OUDEGEM B 22 29
    11. MEVOC MEERBEKE 22 10
    12. VC LENNIK DAMES 22 10