2de provinciale vrouwen B

TRAINER:
  • Chris Pannis
  • Wim Cornelis

PLOEGVERANTWOORDELIJKEN:
  • Walter Erkens
  • Francine Van Cutsem
  • Magda Van Cutsem

TRAININGEN:
  • Woensdag van 19u tot 21u in sporthal Jo Baetens
  • Donderdag van 19u tot 21u in sporthal Jo Baetens

LINK VOLLEYSCORES.BE: Klik hier

Team 2de provinciale vrouwen

NRVOORNAAMNAAM
1/12dAnnaFieremans
2NeleSloodts
3ElsCarion
4TineTielemans
6 / L28EvyCallebaut
7LynnBerckmans
10EviNotaert
12IngeSpeeckaert
13ElsWenseleers
15ElsVanderschueren
16KatoErkens

Wedstrijden

DATUM UUR THUISPLOEG BEZOEKERS UITSLAG
16/09/2017 20:00 RUISBROEK 84 A VC LENNIK DAMES B 0 - 3
30/09/2017 20:30 VOLLEY OPWIJK A VC LENNIK DAMES B 1 - 3
14/10/2017 20:30 VC LENNIK DAMES B VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS A 0 - 3
28/10/2017 20:30 VC LENNIK DAMES B VC KNØDDE MEISE A 0 - 3
04/11/2017 20:30 VC LENNIK DAMES B VBT MACHELEN A 3 - 2
11/11/2017 20:30 VC LENNIK DAMES B VOLLEY BELLINGEN HALLE A 2 - 3
18/11/2017 13:30 GOVOK CAMMAERT GOOIK VZW VC LENNIK DAMES B 3 - 0
26/11/2017 14:00 KRUIKENBURG TERNAT B VC LENNIK DAMES B 3 - 0
02/12/2017 20:30 VC LENNIK DAMES B DAVOC LOT 1 - 3
09/12/2017 15:30 VC LENNIK DAMES B HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 3 - 0
17/12/2017 13:30 VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS B VC LENNIK DAMES B 0 - 3
13/01/2018 20:30 VC LENNIK DAMES B RUISBROEK 84 A 3 - 1
20/01/2018 16:15 VBT MACHELEN A VC LENNIK DAMES B 3 - 1
27/01/2018 20:30 VC LENNIK DAMES B VOLLEY OPWIJK A 3 - 0
03/02/2018 20:30 VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS A VC LENNIK DAMES B 1 - 3
10/02/2018 20:30 VC LENNIK DAMES B KRUIKENBURG TERNAT B 0 - 3
24/02/2018 20:30 VC KNØDDE MEISE A VC LENNIK DAMES B 3 - 0
03/03/2018 20:00 VOLLEY BELLINGEN HALLE A VC LENNIK DAMES B 3 - 0
17/03/2018 20:30 VC LENNIK DAMES B GOVOK CAMMAERT GOOIK VZW 0 - 3
23/03/2018 20:30 DAVOC LOT VC LENNIK DAMES B 3 - 0
14/04/2018 21:00 HZ 93 HOFSTADE-ZEMST VC LENNIK DAMES B 0 - 3
21/04/2018 15:30 VC LENNIK DAMES B VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS B 3 - 1

Rangschikking

# PLOEG WEDSTRIJDEN PUNTEN
1. GOVOK CAMMAERT GOOIK VZW 22 66
2. KRUIKENBURG TERNAT B 22 53
3. DAVOC LOT 22 53
4. VC KNØDDE MEISE A 22 46
5. VBT MACHELEN A 22 37
6. VOLLEY BELLINGEN HALLE A 22 37
7. VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS A 22 33
8. VC LENNIK DAMES B 22 30
9. VOLLEY OPWIJK A 22 16
10. RUISBROEK 84 A 22 16
11. HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 22 5
12. VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS B 22 3