Kalender & Rangschikking

1ste DIVISIE B

2de PROV

3de PROV

U17 – 2de PROV

U15 – 2de PROV

U13 – 1ste PROV

U13 – 2de PROV

U11 – 1ste PROV

U11 – 2de PROV A

U11 - 2de PROV B

Recreatie - 1ste PROV

Recreatie - 3de PROV

1ste DEVISIE B

RANGSCHIKKING

KALENDER


# PLOEG WEDSTRIJDEN PUNTEN
1. BEVO BEOBANK ROESELARE A 21 55
2. ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT 21 53
3. VDK GENT DAMES B 21 35
4. VC HEBO BORSBEKE-HERZELE 21 34
5. HERMES VOLLEY OOSTENDE B 21 32
6. VAMOS STEKENE – SINT-GILLIS-WAAS 21 32
7. KONINKLIJKE MORTSEL VC 21 31
8. AVANTI AALTER 21 31
9. NIDAK NIEUWKERKEN 21 29
10. VC OUDEGEM B 21 26
11. MEVOC MEERBEKE 21 10
12. VC LENNIK DAMES 21 10

DATUM UUR THUISPLOEG BEZOEKERS UITSLAG
16/09/2017 20:30 VC LENNIK DAMES NIDAK NIEUWKERKEN 1 – 3
23/09/2017 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT VC LENNIK DAMES 3 – 0
30/09/2017 20:30 VC LENNIK DAMES BEVO BEOBANK ROESELARE A 0 – 3
14/10/2017 20:00 KONINKLIJKE MORTSEL VC VC LENNIK DAMES 3 – 0
21/10/2017 20:30 VC LENNIK DAMES VAMOS STEKENE – SINT-GILLIS-WAAS 0 – 3
28/10/2017 20:00 MEVOC MEERBEKE VC LENNIK DAMES 1 – 3
12/11/2017 18:00 VC OUDEGEM B VC LENNIK DAMES 3 – 1
18/11/2017 20:30 VC LENNIK DAMES HERMES VOLLEY OOSTENDE B 1 – 3
03/12/2017 18:00 VDK GENT DAMES B VC LENNIK DAMES 3 – 1
09/12/2017 20:30 VC LENNIK DAMES VC HEBO BORSBEKE-HERZELE 0 – 3
16/12/2017 20:30 AVANTI AALTER VC LENNIK DAMES 3 – 0
14/01/2018 18:00 NIDAK NIEUWKERKEN VC LENNIK DAMES 3 – 0
20/01/2018 20:30 VC LENNIK DAMES ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT 0 – 3
27/01/2018 20:30 BEVO BEOBANK ROESELARE A VC LENNIK DAMES 3 – 0
24/02/2018 20:30 VC LENNIK DAMES MEVOC MEERBEKE 0 – 3
03/03/2018 20:30 VC LENNIK DAMES KONINKLIJKE MORTSEL VC 3 – 1
10/03/2018 20:30 VC LENNIK DAMES VC OUDEGEM B 2 – 3
17/03/2018 17:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE B VC LENNIK DAMES 3 – 1
24/03/2018 20:30 VC LENNIK DAMES VDK GENT DAMES B 2 – 3
07/04/2018 20:30 VAMOS STEKENE – SINT-GILLIS-WAAS VC LENNIK DAMES 2 – 3
14/04/2018 20:30 VC HEBO BORSBEKE-HERZELE VC LENNIK DAMES 3 – 0
21/04/2018 20:30 VC LENNIK DAMES AVANTI AALTER

2de PROV

RANGSCHIKKING

KALENDER


# PLOEG WEDSTRIJDEN PUNTEN
1. GOVOK CAMMAERT GOOIK VZW 21 63
2. DAVOC LOT 22 53
3. KRUIKENBURG TERNAT B 21 51
4. VC KNØDDE MEISE A 21 43
5. VOLLEY BELLINGEN HALLE A 21 37
6. VBT MACHELEN A 21 36
7. VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS A 21 30
8. VC LENNIK DAMES B 21 27
9. VOLLEY OPWIJK A 21 16
10. RUISBROEK 84 A 21 16
11. HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 22 5
12. VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS B 21 3

DATUM UUR THUISPLOEG BEZOEKERS UITSLAG
16/09/2017 20:00 RUISBROEK 84 A VC LENNIK DAMES B 0 – 3
30/09/2017 20:30 VOLLEY OPWIJK A VC LENNIK DAMES B 1 – 3
14/10/2017 20:30 VC LENNIK DAMES B VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS A 0 – 3
28/10/2017 20:30 VC LENNIK DAMES B VC KNØDDE MEISE A 0 – 3
04/11/2017 20:30 VC LENNIK DAMES B VBT MACHELEN A 3 – 2
11/11/2017 20:30 VC LENNIK DAMES B VOLLEY BELLINGEN HALLE A 2 – 3
18/11/2017 13:30 GOVOK CAMMAERT GOOIK VZW VC LENNIK DAMES B 3 – 0
26/11/2017 14:00 KRUIKENBURG TERNAT B VC LENNIK DAMES B 3 – 0
02/12/2017 20:30 VC LENNIK DAMES B DAVOC LOT 1 – 3
09/12/2017 15:30 VC LENNIK DAMES B HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 3 – 0
17/12/2017 13:30 VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS B VC LENNIK DAMES B 0 – 3
13/01/2018 20:30 VC LENNIK DAMES B RUISBROEK 84 A 3 – 1
20/01/2018 16:15 VBT MACHELEN A VC LENNIK DAMES B 3 – 1
27/01/2018 20:30 VC LENNIK DAMES B VOLLEY OPWIJK A 3 – 0
03/02/2018 20:30 VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS A VC LENNIK DAMES B 1 – 3
10/02/2018 20:30 VC LENNIK DAMES B KRUIKENBURG TERNAT B 0 – 3
24/02/2018 20:30 VC KNØDDE MEISE A VC LENNIK DAMES B 3 – 0
03/03/2018 20:00 VOLLEY BELLINGEN HALLE A VC LENNIK DAMES B 3 – 0
17/03/2018 20:30 VC LENNIK DAMES B GOVOK CAMMAERT GOOIK VZW 0 – 3
23/03/2018 20:30 DAVOC LOT VC LENNIK DAMES B 3 – 0
14/04/2018 21:00 HZ 93 HOFSTADE-ZEMST VC LENNIK DAMES B 0 – 3
21/04/2018 15:30 VC LENNIK DAMES B VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS B

3de PROV

RANGSCHIKKING

KALENDER

# PLOEG WEDSTRIJDEN PUNTEN
1. VOLLEY SCHEPDAAL VZW B 17 44
2. DAATMET LIEDEKERKE 16 43
3. WOLVERTEM SPORTING B 18 40
4. ZUUN VOLLEYBAL CLUB B 17 38
5. VOLLEY BELLINGEN HALLE B 18 31
6. VOLLEY SCHEPDAAL VZW C 17 26
7. VC LENNIK DAMES C 18 15
8. RUISBROEK 84 B 17 15
9. ZUUN VOLLEYBAL CLUB C 17 6
10. VC KNØDDE MEISE C 17 0
DATUM UUR THUISPLOEG BEZOEKERS UITSLAG
30/09/2017 12:00 VC LENNIK DAMES C DAATMET LIEDEKERKE 0 – 3
07/10/2017 20:30 VC KNØDDE MEISE C VC LENNIK DAMES C 0 – 3
21/10/2017 14:30 VC LENNIK DAMES C VOLLEY SCHEPDAAL VZW C 1 – 3
28/10/2017 19:30 WOLVERTEM SPORTING B VC LENNIK DAMES C 3 – 0
04/11/2017 20:00 RUISBROEK 84 B VC LENNIK DAMES C 3 – 0
11/11/2017 12:00 VC LENNIK DAMES C VC KNØDDE MEISE C 3 – 0
18/11/2017 14:30 VC LENNIK DAMES C RUISBROEK 84 B 3 – 0
24/11/2017 21:00 VOLLEY SCHEPDAAL VZW B VC LENNIK DAMES C 3 – 0
22/12/2017 20:00 VOLLEY BELLINGEN HALLE B VC LENNIK DAMES C 3 – 1
06/01/2018 20:00 ZUUN VOLLEYBAL CLUB C VC LENNIK DAMES C 1 – 3
27/01/2018 20:30 DAATMET LIEDEKERKE VC LENNIK DAMES C 3 – 0
17/02/2018 14:30 VC LENNIK DAMES C ZUUN VOLLEYBAL CLUB B 0 – 3
24/02/2018 14:30 VC LENNIK DAMES C WOLVERTEM SPORTING B 0 – 3
03/03/2018 20:00 VOLLEY SCHEPDAAL VZW C VC LENNIK DAMES C 3 – 0
17/03/2018 12:00 VC LENNIK DAMES C ZUUN VOLLEYBAL CLUB C 3 – 0
24/03/2018 14:30 VC LENNIK DAMES C VOLLEY SCHEPDAAL VZW B 0 – 3
13/04/2018 20:45 ZUUN VOLLEYBAL CLUB B VC LENNIK DAMES C 3 – 0
21/04/2018 12:00 VC LENNIK DAMES C VOLLEY BELLINGEN HALLE B 1 – 3

U17 – 2de PROV B

RANGSCHIKKING

KALENDER

# PLOEG WEDSTRIJDEN PUNTEN
1. VC LENNIK DAMES A 9 15
2. JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEEL 8 14
3. VC MOLENSTEDE 8 13
4. V.C. ZAVATH ZAVENTEM.att 8 11
5. VC FENIKS HAACHT.att 8 11
6. WOLVERTEM SPORTING.att 9 11
DATUM UUR THUISPLOEG BEZOEKERS UITSLAG
13/01/2018 11:00 VC LENNIK DAMES A V.C. ZAVATH ZAVENTEM.att 5 – 0
20/01/2018 13:30 WOLVERTEM SPORTING.att VC LENNIK DAMES A 1 – 4
27/01/2018 13:30 VC LENNIK DAMES A VC MOLENSTEDE 1 – 4
03/02/2018 11:00 VC LENNIK DAMES A JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEEL 2 – 3
24/02/2018 09:30 VC FENIKS HAACHT.att VC LENNIK DAMES A 2 – 3
03/03/2018 10:00 V.C. ZAVATH ZAVENTEM.att VC LENNIK DAMES A 1 – 4
10/03/2018 16:00 VC LENNIK DAMES A WOLVERTEM SPORTING.att 4 – 1
24/03/2018 12:00 JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEEL VC LENNIK DAMES A 4 – 1
08/04/2018 10:00 VC MOLENSTEDE VC LENNIK DAMES A 0 – 5
21/04/2018 16:00 VC LENNIK DAMES A VC FENIKS HAACHT.att

U15 – 2de PROV C

RANGSCHIKKING

KALENDER

# PLOEG WEDSTRIJDEN PUNTEN
1. VC LENNIK DAMES A 8 15
2. N.V.V. TIENEN.att 8 15
3. STERKO KORTENBERG.att 8 12
4. JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEEL.att 9 12
5. KEVOC KEERBERGEN 8 11
6. BRUSSELS VOLLEY.att 9 9
DATUM UUR THUISPLOEG BEZOEKERS UITSLAG
13/01/2018 11:00 VC LENNIK DAMES A BRUSSELS VOLLEY.att 5 – 0
20/01/2018 13:30 VC LENNIK DAMES A JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEEL.att 5 – 0
27/01/2018 13:30 STERKO KORTENBERG.att VC LENNIK DAMES A 3 – 2
03/02/2018 16:30 KEVOC KEERBERGEN VC LENNIK DAMES A 0 – 5
24/02/2018 13:30 VC LENNIK DAMES A N.V.V. TIENEN.att 4 – 1
03/03/2018 14:30 BRUSSELS VOLLEY.att VC LENNIK DAMES A 2 – 3
10/03/2018 12:00 JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEEL.att VC LENNIK DAMES A 1 – 4
17/03/2018 17:00 VC LENNIK DAMES A STERKO KORTENBERG.att 4 – 1
21/04/2018 14:00 N.V.V. TIENEN.att VC LENNIK DAMES A
28/04/2018 11:00 VC LENNIK DAMES A KEVOC KEERBERGEN

U13 – 1ste PROV B

RANGSCHIKKING

KALENDER

# PLOEG WEDSTRIJDEN PUNTEN
1. JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEEL.att 7 13
2. KRUIKENBURG A TERNAT 7 12
3. WEVOK ST.-JORIS WEERT.att 7 10
4. VBT MACHELEN A 8 10
5. VC LENNIK DAMES A 7 9
DATUM UUR THUISPLOEG BEZOEKERS UITSLAG
13/01/2018 09:30 VBT MACHELEN A VC LENNIK DAMES A 3 – 2
27/01/2018 14:30 KRUIKENBURG A TERNAT VC LENNIK DAMES A 5 – 0
03/02/2018 15:00 JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEEL.att VC LENNIK DAMES A 5 – 0
24/02/2018 13:30 VC LENNIK DAMES A WEVOK ST.-JORIS WEERT.att 5 – 0
03/03/2018 13:30 VC LENNIK DAMES A VBT MACHELEN A 3 – 2
17/03/2018 18:30 VC LENNIK DAMES A KRUIKENBURG A TERNAT 0 – 5
24/03/2018 13:30 VC LENNIK DAMES A JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEEL.att 0 – 5
21/04/2018 09:30 WEVOK ST.-JORIS WEERT.att VC LENNIK DAMES A

U13 – 2de PROV E

RANGSCHIKKING

KALENDER

# PLOEG WEDSTRIJDEN PUNTEN
1. LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN C 7 14
2. VC LENNIK DAMES B 7 11
3. VBT MACHELEN C 7 11
4. LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN B 7 8
5. SPARTANA PERK.att 6 7
DATUM UUR THUISPLOEG BEZOEKERS UITSLAG
13/01/2018 16:00 VC LENNIK DAMES B SPARTANA PERK.att 4 – 1
27/01/2018 16:00 VC LENNIK DAMES B VBT MACHELEN C 5 – 0
03/02/2018 10:30 SPARTANA PERK.att VC LENNIK DAMES B 2 – 3
24/02/2018 16:00 VC LENNIK DAMES B LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN B 4 – 1
03/03/2018 16:00 VC LENNIK DAMES B LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN C 1 – 4
17/03/2018 11:45 VBT MACHELEN C VC LENNIK DAMES B 3 – 2
14/04/2018 11:00 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN C VC LENNIK DAMES B 5 – 0
22/04/2018 09:30 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN B VC LENNIK DAMES B

U11 – 1ste PROV A

RANGSCHIKKING

KALENDER

# PLOEG WEDSTRIJDEN PUNTEN
1. KRUIKENBURG TERNAT B 7 42
2. VOLLEY SCHEPDAAL VZW B 6 30
3. DAVOC LOT.att 6 27
4. VC LENNIK DAMES A 7 22
5. GOVOK CAMMAERT GOOIK VZW 8 15
DATUM UUR THUISPLOEG BEZOEKERS UITSLAG
13/01/2018 15:30 GOVOK CAMMAERT GOOIK VZW VC LENNIK DAMES A 3 – 5
27/01/2018 11:00 VC LENNIK DAMES A DAVOC LOT.att 3 – 5
03/02/2018 12:30 KRUIKENBURG TERNAT B VC LENNIK DAMES A 7 – 1
24/02/2018 14:30 VOLLEY SCHEPDAAL VZW B VC LENNIK DAMES A 6 – 2
03/03/2018 11:00 VC LENNIK DAMES A GOVOK CAMMAERT GOOIK VZW 6 – 2
17/03/2018 11:00 DAVOC LOT.att VC LENNIK DAMES A 5 – 3
24/03/2018 11:00 VC LENNIK DAMES A KRUIKENBURG TERNAT B 2 – 6
21/04/2018 11:00 VC LENNIK DAMES A VOLLEY SCHEPDAAL VZW B

U11 – 2de PROV A

RANGSCHIKKING

KALENDER

# PLOEG WEDSTRIJDEN PUNTEN
1. VOLLEY SCHEPDAAL VZW C 9 57
2. DA@MET LIEDEKERKE 7 37
3. VC LENNIK DAMES B 9 34
4. DAVOC LOT.att 8 31
5. KRUIKENBURG TERNAT E 8 28
6. GOVOK CAMMAERT GOOIK VZW 9 21
DATUM UUR THUISPLOEG BEZOEKERS UITSLAG
14/01/2018 15:30 GOVOK CAMMAERT GOOIK VZW VC LENNIK DAMES B 2 – 6
20/01/2018 13:30 VC LENNIK DAMES B VOLLEY SCHEPDAAL VZW C 3. – 5
03/02/2018 11:00 VC LENNIK DAMES B KRUIKENBURG TERNAT E 3 – 5
10/02/2018 17:00 DAVOC LOT.att VC LENNIK DAMES B 6 – 2
24/02/2018 11:00 VC LENNIK DAMES B DA@MET LIEDEKERKE 5 – 3
03/03/2018 11:00 VC LENNIK DAMES B GOVOK CAMMAERT GOOIK VZW 1 – 7
10/03/2018 16:30 VOLLEY SCHEPDAAL VZW C VC LENNIK DAMES B 7 – 1
17/03/2018 19:00 VC LENNIK DAMES B DAVOC LOT.att 5 – 3
25/03/2018 10:00 KRUIKENBURG TERNAT E VC LENNIK DAMES B 0 – 8
21/04/2018 13:30 DA@MET LIEDEKERKE VC LENNIK DAMES B

U11 – 2de PROV B

RANGSCHIKKING

KALENDER

# PLOEG WEDSTRIJDEN PUNTEN
1. BRUSSELS VOLLEY.att 9 60
2. VOLLEY BELLINGEN HALLE 9 51
3. GOVOK CAMMAERT GOOIK VZW A 9 36
4. VC LENNIK DAMES C 8 35
5. DA@MET LIEDEKERKE A 8 17
6. KRUIKENBURG TERNAT F 7 17
DATUM UUR THUISPLOEG BEZOEKERS UITSLAG
13/01/2018 15:30 DA@MET LIEDEKERKE A VC LENNIK DAMES C 3 – 5
20/01/2018 16:00 VC LENNIK DAMES C GOVOK CAMMAERT GOOIK VZW A 8 – 0
27/01/2018 14:30 BRUSSELS VOLLEY.att VC LENNIK DAMES C 6 – 0
03/02/2018 16:00 VC LENNIK DAMES C KRUIKENBURG TERNAT F 6 – 2
24/02/2018 16:00 VC LENNIK DAMES C VOLLEY BELLINGEN HALLE 0 – 8
03/03/2018 16:00 VC LENNIK DAMES C DA@MET LIEDEKERKE A 7 – 1
11/03/2018 15:30 GOVOK CAMMAERT GOOIK VZW A VC LENNIK DAMES C 3 – 5
17/03/2018 16:00 VC LENNIK DAMES C BRUSSELS VOLLEY.att 0 – 8
25/03/2018 10:00 KRUIKENBURG TERNAT F VC LENNIK DAMES C 4 – 4
21/04/2018 09:30 VOLLEY BELLINGEN HALLE VC LENNIK DAMES C

Recreatie – 1ste PROV

RANGSCHIKKING

# PLOEG AW W3pt W2pt W1pt GS VS Pt FF

Recreatie – 3de PROV

RANGSCHIKKING

# PLOEG AW W3pt W2pt W1pt GS VS Pt FF